Visur kā mājās

Lai visur būtu kā mājās!

“Kates” komandas speciālisti atradīs Jums piemērotāko mēbeli, audumu vai interjera risinājumu Jūsu telpām. Droši sazinies ar mums – ar prieku palīdzēsim!

Birojs

Ance Snipke

Biroja interjera konsultante

ance@kate.lv

Ilze Magone

Biroja interjera konsultante

ilze.magone@kate.lv

Edgars Jesikens

Biroja interjera konsultants

edgars@kate.lv

Jānis Mežulis

Biroja arhitekts, mēbeļu dizainers

janis@kate.lv

Mārtiņš Rimša

Biroja mēbeļu nodaļas vadītājs

martins@kate.lv

Māja

Baiba Rubīne

Mājas interjera konsultante

baiba@kate.lv

Ginta Ceple Vītola

Mājas interjera konsultante

ginta@kate.lv

Zinta Vēja

Mājas interjera konsultante

zinta@kate.lv

Maiga Grahoļska

Mājas interjera konsultante

maiga@kate.lv

Ilze Linde

Mājas interjera konsultante

ilze.linde@kate.lv

Ilze Ozoliņa

Mājas mēbeļu nodaļas vadītāja

ilze@kate.lv

Aizkari

Agita Grumsle

Aizkaru dizainere

aizkari@kate.lv

Kristīne Vēja

Aizkaru nodaļas vadītāja

kristine.veja@kate.lv

Adrese

Rīga, Latvija
Čiekurkalna 1. līnija 6
LV-1026

Darba laiks

P. – Pkt. Salona apmeklējums pieejams tikai individuālām vizītēm pēc pieraksta no 10.00 līdz 17.00.
S. – Sv. Slēgts

Visur kā mājās

Salona “Kate” komanda strādā kā ierasts, taču attālināti!

Aicinām sazināties ar mūsu konsultantiem vai pieteikt individuālo salona apmeklējumu info@kate.lv Jums ērtā laikā darba dienās no 10:00 līdz 17:00.