Visur kā mājās

Lai visur būtu kā mājās!

“Kates” komandas speciālisti atradīs Jums piemērotāko mēbeli, audumu vai interjera risinājumu Jūsu telpām. Droši sazinies ar mums – ar prieku palīdzēsim!

Birojs

Ilze Magone

Biroja interjera konsultante

ilze.magone@kate.lv

Edgars Jesikens

Biroja interjera konsultants

edgars@kate.lv

Jānis Mežulis

Biroja arhitekts, mēbeļu dizainers

janis@kate.lv

Mārtiņš Rimša

Biroja mēbeļu nodaļas vadītājs

martins@kate.lv

Māja

Baiba Rubīne

Mājas interjera konsultante

baiba@kate.lv

Zinta Vēja

Mājas interjera konsultante

zinta@kate.lv

Maiga Grahoļska

Mājas interjera konsultante

maiga@kate.lv

Ilze Linde

Mājas interjera konsultante

ilze.linde@kate.lv

Ilze Ozoliņa

Mājas mēbeļu nodaļas vadītāja

ilze@kate.lv

Aizkari

Agita Grumsle

Aizkaru dizainere

aizkari@kate.lv

Kristīne Vēja

Aizkaru nodaļas vadītāja

kristine.veja@kate.lv

Adrese

Rīga, Latvija
Čiekurkalna 1. līnija 6
LV-1026

Darba laiks

Ja vēlaties apmeklēt salonu “Kate” citā laikā, nepieciešams iepriekš pieteikt vizīti, zvanot uz tel. nr.:    +371 67546727 vai rakstot uz e-pastu: info@kate.lv.

P. – Pkt. 10.00 – 18.00
S. 11.00 – 17.00

Sv. atpūšamies

Visur kā mājās