Adrese

Rīga, Latvija
Čiekurkalna 1. līnija 6
LV-1026

Darba laiks

P. – Pkt. 10.00 – 18.00

S. 11.00 – 17.00

Sv. atpūšamies

Komanda, uz kuru
var paļauties

Birojs

Kates veidots birojs ir vide, kur sarunas ir jēgpilnas, bet e-pasti īsi. Vide, kur raisās produktīvas sapulces, taču kafijas pauzes ir laiskas. Tie ir biroji, kuros rodas idejas, kādas nerastos mājās.

Ilze Magone

Biroja interjera konsultante

ilze.magone@kate.lv

Edgars Jesikens

Biroja interjera konsultants

edgars@kate.lv

Jānis Mežulis

Biroja arhitekts, mēbeļu dizainers

janis@kate.lv

Mārtiņš Rimša

Biroja mēbeļu nodaļas vadītājs

martins@kate.lv

Māja

Vieta, kur tu vēlies atgriezties un justies vislabāk, tādēļ mēs domājam “tālāk par mēbeli”, iedziļināmies klientu ikdienas paradumos un veidojam mājas sajūtu, ko varēs baudīt ilgi un laimīgi.

Alīna Dukāte

Mājas interjera konsultante

alina@kate.lv

Baiba Rubīne

Mājas interjera konsultante

baiba@kate.lv

Maiga Grahoļska

Mājas interjera konsultante

maiga@kate.lv

Ilze Linde

Mājas interjera konsultante

ilze.linde@kate.lv

Ilze Ozoliņa

Mājas mēbeļu nodaļas vadītāja

ilze@kate.lv

Aizkari

Labais tonis saka, ka aizkari nevis aizsedz – tie izceļ, dekorē, savalda trokšņus un ne tikai.

Linda Tkačuka

Aizkaru dizainere

linda@kate.lv

Agita Grumsle

Aizkaru dizainere

aizkari@kate.lv

Kristīne Vēja

Aizkaru nodaļas vadītāja

kristine.veja@kate.lv

Rekvizīti

SIA «KATE»
Reģ. Nr.: 41703006579
Adrese: Čiekurkalna 1. līnija 6, Rīga, LV-1026, Latvija
Banka: AS Luminor Bank
SWIFT: RIKOLV2X
Konts: LV08RIKO0002010097884

Adrese

Rīga, Latvija
Čiekurkalna 1. līnija 6
LV-1026

Darba laiks

P. – Pkt. 10.00 – 18.00

S. 11.00 – 17.00

Sv. atpūšamies

Visur kā mājās