Atpakaļ uz sākumu

Aicinām apmeklēt salonu virtuāli!

21. oktobris 2021. gads

Tagad Jūs varat paviesoties mūsu salonā no jebkuras vietas Latvijā ar pāris klikšķu vai pieskārienu palīdzību.

Klātbūtne ir tas, kas šobrīd pietrūkst daudziem, tādēļ esam strādājuši un radījuši 360° salona tūri, kas Jums palīdzēs viegli un efektīvi paviesoties mūsu salonā ļoti pietuvināti klātienes efektam. Sāciet savu vizīti jebkurā no mūsu nodaļām, iepazīstieties ar preču piedāvājumu un sazinieties ar mums, lai veiktu pasūtījumus vai precizētu informāciju par Jums interesējošajām mēbelēm.

Līdz 15. novembrim ar mums var sazināties darba dienās 10:00-17:00, rakstot uz epastu  info@kate.lv vai zvanot 67546727.

Aicinām arī pieteikties uz attālinātām konsultācijām pie mūsu interjera speciālistiem, kas ar prieku palīdzēs atrisināt Jūsu interjera izaicinājumus attālināti.

Uz kuru no mūsu nodaļām Tu vēlies doties?

Aicinām ieskatīties arī mūsu partneru veidotajās virtuālo salona tūrēs.

Natuzzi Editions ir lieliska izvēle izcila komforta cienītājiem. Natuzzi Editions dīvāni un atpūtas krēsli – tas ir absolūts komforts, kas izstrādāts līdz sīkākajām detaļām un radīts Natuzzi rūpnīcās.

NATUZZI EDITIONS:

Pavasaris vairs nav aiz kalniem! Pavadi ziemas mēnešus lietderīgi un parūpējies par savu terasi – izvēlies ērtāko dīvānu vai krēslu siltajai sezonai jau tagad.


CANE-LINE: