Realizētie Projekti

Helmes Latvia

Helmes Latvia

Kad radoši prāti apvienojas, vienmēr top kaut kas īpašs, un šis projekts ir tam lielisks piemērs. Pie biroja dizaina un iekārtošanas ir darbojusies gan Helmes komanda, gan dizaineru grupa un pat ir ņemts talkā mākslīgais intelekts.

2. aprīlis 2024. gads

River Breeze Residence

River Breeze Residence

Demo dzīvoklis River Breeze Residence, Kliversalas kvartālā, Kuģu ielā 28, Rīga. Klienta dotais uzdevums bija ar izaicinājumu – vai varam dzīvokli gada tumšajā laikā padarīt gaišu, eleganti mājīgu un izveidot sajūtu, ka griesti ir augstāki, telpas plašākas. Kārtīgi iepazīstoties ar dzīvokļa plānojuma niansēm nolēmām veidot interjera stilu, kurā robežotos minimālisms ar pilsētniecisku šiku un dabas…

12. marts 2024. gads

Kā tas ir strādāt, bet justies kā mājas?

Kā tas ir strādāt, bet justies kā mājas?

Kad viss ir izplānots kārtīgi, tiešām var sajust kvalitatīva biroja iekārtojuma augļus. Brīdī, kad darbinieki vēl nav paguvuši telpas apdzīvot un iekārtoties, būt šajās telpās ir patīkami un pat nomierinoši, jo redzi, ka par visu ir padomāts.

30. oktobris 2023. gads

Dizaina harmonija – kad viss savās vietās.

Dizaina harmonija – kad viss savās vietās.

Labāk septiņas reizes nomērīt un vienreiz nogriezt. Un ja visu izplāno kā nākas tad rezultāts ir paliekošs. Tā arī stāsta šī skaistā mājokļa namatēvs, kurš dzīvokli veidojis tā, lai par interjera izmaiņām kādu laiku nebūtu jādomā.

22. septembris 2023. gads

1 2 3 15

Adrese

Rīga, Latvija
Čiekurkalna 1. līnija 6
LV-1026

Darba laiks

P. – Pkt. 10.00 – 18.00

S. 11.00 – 17.00

Sv. atpūšamies

Visur kā mājās