Atpakaļ uz sākumu

Vai nākamais gads būs klusāks?

7. decembris 2021. gads

Tuvojoties gada izskaņai, mēs vienmēr kaut uz brīdi atskatamies atpakaļ, pārdomājam kā mums ir gājis, ar kādiem izaicinājumiem esam tikuši galā un kādi mums stāv priekšā nākamajā gadā.

Šis gads mums Katē ir bijis gana raibs, lai neteiktu vairāk. Esam bijuši spiesti pielāgoties dažādiem jauniem noteikumiem, drošības prasībām, “lockdowniem” utt., bet ar to visu bija jācīnās arī jums – mūsu klientiem. Esam priecīgi, ka esam daudziem no jums spējuši sagādāt jaunu viesistabas iekārtojumu, ēdamgaldu, gultu vai iekārtot mājas biroju (šogad esat vēl vairāk iecienījuši Cupertino un Altius BAU galdus), taču nebūt nav tā, ka būtu pilnībā apstājusies dzīve birojos.

Esam novērojuši, ka 2021. gadā biroja klienti vairāk kā citus gadus pievērš uzmanību video konferencēm, par ko liecina liels pieaugums mūsu TV multimediju sistēmas pieprasījumā. Klienti atzinīgi novērtējuši plašās savietojamības iespējas ar konferenču galdiem kā arī vienkāršo funkcionalitāti.

Tāpat arvien vairāk biroji pieprasa klusuma kabīnes, kuras esam pilnveidojuši mūsdienu vajadzībām un nu tā ir lieliska vieta ne tikai telefona zvaniem, īsām sapulcēm vai koncentrēšanās brīžiem, bet arī vieta perfektām video konferencēm, bez liekiem trokšņiem.

Šogad mēs esam uzstādījuši  78 O-telpas, kas liecina, ka 2022. gads, vismaz ofisa vidē būs klusāks, bet ne tajā sliktākajā nozīmē.

Ja šogad vēl plānojat ieguldīt biroja aprīkojumā, O- telpas vai TV sistēmas būs lielisks papildinājums, ko novērtēs, gan darbinieki, gan arī partneri otrā videokonferences pusē.

Tiekamies salonā “Kate”. Rīgā, Čiekurkalna 1.līnijā 6. Strādājam “zaļajā režīmā”.

Ja ir kādi jautājumi, droši sazinies ar mums +37167546727