Atpakaļ uz sākumu

TAVA PERSONĪBA. TAVS STILS. TAVS INTERJERS.

4. februāris 2021. gads

BoConcept jaunās kolekcijas papildinājums – mājām, kas apvieno visu. Personībām, kas var visu.

Tieši šobrīd dzīves kvalitātei mājvietā ir izvirzītas ārkārtīgi augstas prasības. Mums ir jāparedz savās mājās vieta attālinātam darbam un jāpielāgojas situācijai, kad pēkšņi viss atrodas tepat un vienlaikus jādala ar saviem ģimenes locekļiem – birojs, skolas klase, sporta zāle, spa… Modernā dzīvesvietā nepieciešamība pēc efektīvas telpu izmantošanas ir kļuvusi tik nozīmīga kā nekad iepriekš. BoConcept kolekcijas jaunumi ietver pagājušā gada pārdotāko mēbeļu atsvaidzinātas versijas jaunā, kompaktai dzīvošanai pielāgotā veidolā.

Indivi dīvāns ar skaistu papildinājumu

Dāņu mēbeļu dizainera Anders Nørgaard radīto Indivi sofu jau vairāk kā divdesmit gadu interjera dizaineri visā pasaulē izvēlas dēļ tās funkcionalitātes un dizaina. Minimālisms, tīras līnijas, praktisks komforts un iespējas personalizēt atbilstoši izvēlētajam interjeram ir Indivi pievilcības pamatā. Mēs piedāvājam Indivi sofas papildinājumu – ieapaļu stūra un lounge moduli. Tas kompakti iekļaujas šaurākā telpā, bet neieņem dominējošu vietu kopējā interjerā. Indivi atsvaidzinātais dīvāns rada atvērtu un mājīgu sajūtu, iekļaujoties kopējā telpas noskaņā.

Jaunumi galdiem un galdiņiem

2019. gadā Augusta galds atklāja jaunu ievirzi mēbeļu dizainā, kam raksturīgas šauras, cauruļveida kājas, organiskas līknes un izceltas konstrukcijas detaļas. Šogad Augusta galds pieejams jaunā, mazākā izmērā – 160 cm garumā. Arī šai versijai ir papildus daļa, kas pēc vajadzības pagarina galdu par 76cm. Kopš nonākšanas tirgū, šī dizaina tendence kļuvusi ļoti populāra. Arī iecienītais Chiva kafijas galdiņš tagad pieejams ar šaurajām kājām.

Taylor dīvāns – gulta

Slavenā Imola krēsla dizainers Henriks Pedersens radījis arī BoConcept jauno Taylor dīvānu. Tas ir komfortabls un pievilcīgs, ar noapaļotām līnijām, mīkstiem un omulīgiem atzveltnes spilveniem un roku balstiem. Pieskaņots mīkstais pufs ar atveramu virspusi būs lieliska vieta gultasveļas glabāšanai un kalpos kā ērts galdiņš vai kāju atbalsts.

Philadelphia galdiņš tagad arī mazāks

Philadelphia kafijas galdiņš tagad pieejams arī mazākā izmērā un ideāli piemērots šaurākām telpām. Samazinātais izmērs joprojām ļauj saglabāt tā funkcionalitāti.

Eden pufi

Eden pufi ir daudzpusīgi un neatņemami interjera elementi. Pieejami divos dažādos izmēros un pielāgojami gan kā kafijas galdiņi, papildus sēdvietas vai kāju atbalsts.

Sazinieties ar mums, lai veiktu pasūtījumus, precizētu informāciju vai vienotos par mēbeļu un audumu paraugu izsniegšanu un apskatīšanu.

Līdz ārkārtas stāvokļa beigām  ar mums var sazināties darba dienās 10:00-17:00, rakstot uz epastu  info@kate.lv vai zvanot 67546727.