Atpakaļ uz sākumu

SALE EKSTRAORDINÆR ir klāt!

3. janvāris 2023. gads

SALE EKSTRAORDINÆR sākas ar lieliskiem piedāvājumiem viesistabas, ēdamistabas un guļamistabas mēbelēm. Brīnišķīgas mēbeles, kas nezaudēs savu mūsdienīgumu – vienmēr aktuāls dāņu ražotāja BoConcept dizains ilglaicīgiem interjera risinājumiem.

Dīvāni

Tavs īstais dīvāns jau gaida. Izvēlies no plašā piedāvājuma tagad ar 15% atlaidi! Dīvāni pieejami dažāda veida formās un komplektācijās, lai tu varētu atrast tieši sev piemērotāko. Iespējas ir bezgalīgas.

Izvēlies sev piemērotāko!

Žurnālgaldiņi

Izcils kafijas galdiņš ir jebkuras viesistabas dizaina odziņa. Ap to ērti var sasēsties čalojošu draugu kompānija, bet tikpat labi tas var kalpot kā vieta, kur atpūtināt kājas. Šobrīd ir īstais laiks atsvaidzināt savu viesistabas interjeru, izmantojot 15% atlaidi kafijas galdiņiem!

Izvēlies sev piemērotāko!

Ēdamgaldi

Svinīgas pusdienas visai ģimenei vai romantiskas vakariņas divatā – tavam ēdamgaldam ir jābūt atbilstošam jebkuram notikumam. 15% atlaide ēdamgaldiem – tā ir tava iespēja atrast īsto un labāko galdu!

Izvēlies sev piemērotāko!

Atpūtas krēsli

Vēlies izcilu akcentu savai viesistabai? Tagad 15% atlaide atpūtas krēsliem! Ne tikai moderni, bet arī patiesi komfortabli – viennozīmīgi tavas mājvietas centrālā relaksācijas vieta.

Izvēlies sev piemērotāko!

Pufi

Stilīgs pufs papildus komfortam un telpas akcentam, tagad ar 15% atlaidi visam klāstam. Pielietojumu izvēlies tu – pufs ar būt papildus sēdvieta, ērts kāju paliktnis vai pat kalpot kā galdiņš žurnāliem un grāmatām.

Izvēlies sev piemērotāko!

Gultas

Tava guļamistaba ir tava vispersoniskākā telpa – vieta, kur atpūsties un uzlādēties pēc garas darba dienas. Lai saldākie sapņi un relaksējošākā atpūta tavā guļamistabā ienāk ar mūsu stilīgajām gultām – tagad ar 15% atlaidi!

Izvēlies sev piemērotāko!

Piedāvājums spēkā no 3. līdz 31. janvārim.

Radās jautājumi?

Droši sazinies ar mums, vai vienkārši brauc ciemos un mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāko gan Tavai telpai, gan personībai.