Atpakaļ uz sākumu

“Lode” Rīgas birojs/salons

21. marts 2023. gads

Mēs vienmēr priecājamies sadarboties ar talantīgiem un radošiem dizaineriem, kuri spēj radīt brīnišķīgas un unikālas interjera dizaina koncepcijas. Šādu gadījumu varējām piedzīvot un baudīt Everitas Vegeres veidotajā  ķieģeļu rūpnīcas “Lode” biroja interjera projektā.

Te ir pašas Everitas komentārs par gala rezultātu:

“Rūpnīcu šarms ar minimālisma piedevu.
Šis interjera projekts tapis drosmīga, idejām atvērta pasūtītāja un prasmīga izpildītāja sadarbībā. Šajā projektā, kurš iedzīvināts vēsturiskās rūpnīcas telpās, fokuss likts uz funkcionalitāti un telpu maksimāli efektīvu izmantošanu, nepazaudējot mazo, smalko vadlīniju “mazāk ir vairāk”.
Telpu apdarē izmantotie materiāli, kā arī atjaunotās industriālās detaļas piešķir interjeram savdabīgu un laikmetīgu akcentu. Ķieģeļu sienas, tērauda sijas, betona grīdas, metāla konstrukcijas un dekori kombinācijā ar rūsas un skābes atstātām pēdām, papildina un palīdz saglabāt vēsturiski urbāno atmosfēru.
Baltās sienas, uzsvērti daudz gan dabīgā, gan māslīgā apgaismojuma un industriālajam stilam raksturīgās lakoniskās mēbeles ar stingru formu, veido fonu dabīgā māla toņu akcentiem, kas pastiprināti pievērš uzmanību uzņēmuma pamatdarbības virzienam.”

Projektā redzami Kvadro kolekcijas galdi, Queen krēsli, Akusto starpsienas un Classic dokumentu skapji un arī daži klientam īpaši izveidoti nestandarta risinājumi.

Dizains: Everita Vegere

Kate projektu vadītājs: Jānis Mežulis