Atpakaļ uz sākumu

Profesionāli darba KRĒSLI ērtam MĀJAS BIROJAM!

30. marts 2020. gads

Kad strādāšana attālināti kļūst par ikdienu, sākam ilgoties un izjust vajadzību pēc ērtām un ergonomiskām mēbelēm. Kāds sāk atcerēties un salīdzināt, cik ērti un patīkami bija sēdēt biroja krēslā atšķirībā no neērtā virtuves krēsla, kas nebūt nav piemērtos 8h sēdošam darbam… Par to sāk signalizēt arī ķermenis – savilkti muskuļi muguras, sprandas apvidū, pietūkušas kājas potīšu rajonā, nogurušas rokas, jo krēsla augstums nav regulējams, utt. Kāds atceras dinamiskos, “kustīgos” krēslus, kad vienlaicīgi strādājot tika izkustināti muskuļi, pat trenēta presīte.

Lai darbs no mājām būtu fiziski patīkamāks un ērtāks, ļaujot vairāk koncentrēties darāmajiem darba uzdevumiem, piedāvājam apskatīt mūsu profesionālos, ergonomiskos darba krēslus. Iespējams šeit atradīsi savam mājas birojam, saviem ieradumiem un darba stilam piemērotu risinājumu:

Nelieli un salīdzinoši kompakti darba krēsli:

 

GEMINA

Praktisks, “viegla”, moderna dizaina darba krēsls ar ergonomisku atzveltni.

Cena sākot no EUR 166,- bez PVN


 

ZERO – G

Krēsla dizainu veido smalka, eleganta, nepārtraukta līnija, piešķirot krēslam plūstošu, modernu dizainu.

Cena sākot no EUR 289,- bez PVN


 

Pārbaudītu vērtību cienītājiem:

 

QUEEN

To ir iecienījuši mūsu klienti. Krēsls ir ergonomisks, paredzēts sēdošam 8h darbam. Tam piemīt elegants dizains un dažādas funkcionālās iespējas: piemēram, to var komplektēt ar/bez galvas balsta, ar dažādiem mehānismiem, kas nodrošina ērtas funkcijas.

Cena sākot no EUR 185,- bez PVN


 

PURE

Paredzēts sēdēšanai, bet radīts kustībai. Atšķirībā no jebkura cita krēsla, PURE ir veidots pilnībā koncentrējoties uz aktīva dzīvesveida principiem. PURE pats pielāgojas lietotājam, viņa ķermenim un tā kustībām.

Cena sākot no EUR 587,- bez PVN


 

Aktīvākiem sēdētājiem, lai strādājot vienlaicīgi var izkustēties:

 

LEO

Viegls, plaši izmantojams krēsls aktīvas sēdēšanas cienītājiem, pavisam vienkāršai un intuitīvai lietošanai.

Cena  EUR 83,- bez PVN


 

Ne tikai dizainisks, bet patiesi ērts krēsls geimeriem.

 

BACKFORCE ONE

Krēsls, kas radīts ne tikai geimeru cienīgā dizainā, bet aprīkots arī ar visām vajadzīgajām ērtībām, kas nepieciešamas kārtīgam darba instrumentam.
Cena  EUR 549,- bez PVN


Radās jautājumi? Sazinies ar mums, vai apskati visu mūsu darba krēslu piedāvājumu!

Gaidām ciemos!