Atpakaļ uz sākumu

Profesionāli darba KRĒSLI ērtam MĀJAS BIROJAM!

30. marts 2020. gads

Krēsli darbam ir bijuši aktuāli ikvienos laikos. Īpaši tagad, kad strādāšana attālināti kļūst par ikdienu, sākam ilgoties un izjust vajadzību pēc ērtām un ergonomiskām mēbelēm. Kāds sāk atcerēties un salīdzināt, cik ērti un patīkami bija sēdēt biroja krēslā atšķirībā no neērtā virtuves krēsla, kas nebūt nav piemērots 8 stundu sēdošam darba. Par to sāk signalizēt arī ķermenis – savilkti muskuļi muguras, sprandas apvidū, pietūkušas kājas potīšu rajonā, nogurušas rokas, jo krēsla augstums nav regulējams un citas problēmas. Kāds atceras dinamiskos, “kustīgos” krēslus, kad vienlaicīgi strādājot tika izkustināti muskuļi, pat trenēta presīte.

Lai darbs no mājām būtu fiziski patīkamāks un ērtāks, ļaujot vairāk koncentrēties darāmajiem darba uzdevumiem, piedāvājam apskatīt mūsu profesionālos, ergonomiskos darba krēslus. Iespējams šeit atradīsi savam mājas birojam, saviem ieradumiem un darba stilam piemērotu risinājumu.

Nelieli un salīdzinoši kompakti darba krēsli:

 

GEMINA

Praktiski, “viegla”, moderna dizaina darba krēsli ar ergonomisku atzveltni. Krēsli balstās uz metāla četru staru riteņu bāzes, un, kas ir svarīgi – tiem ir gan ergonomiska atzveltne, gan ērti roku balsti.

Cena sākot no EUR 166,- bez PVN


 

ZERO – G

Krēsla dizainu veido smalka, eleganta, nepārtraukta līnija, piešķirot krēslam plūstošu, modernu dizainu. Tie pieejami ar vai bez roku balstiem, kurus iespējams kombinēt, balstoties uz jūsu vēlmēm.

Cena sākot no EUR 289,- bez PVN


 

Pārbaudītu vērtību cienītājiem:

 

QUEEN

Tos ir iecienījuši mūsu klienti. Krēsli ir ergonomiski, paredzēti sēdošam 8 stundu darbam. Tiem piemīt elegants dizains un dažādas funkcionālās iespējas, piemēram, tos var komplektēt ar/bez galvas balsta un ar dažādiem mehānismiem, kas nodrošina ērtas funkcijas.

Cena sākot no EUR 185,- bez PVN


 

PURE

Šie biroja krēsli paredzēti sēdēšanai, bet radīti kustībai. Kas tos atšķir no jebkura cita krēsla? Koncepts, jo PURE ir veidots pilnībā koncentrējoties uz aktīva dzīvesveida principiem. Krēsls pats pielāgojas lietotājam, viņa ķermenim un tā kustībām.

Cena sākot no EUR 587,- bez PVN


 

Aktīvākiem sēdētājiem, lai strādājot vienlaicīgi var izkustēties:

 

LEO

Viegli, plaši izmantojami krēsli aktīvas sēdēšanas cienītājiem, pavisam vienkāršai un intuitīvai lietošanai. LEO krēsla kāja pārklāta ar pretslīdes materiālu, lai garantētu par drošību, sēžot uz tā.

Cena  EUR 83,- bez PVN


 

Ne tikai dizainisks, bet patiesi ērts krēsls geimeriem.

 

BACKFORCE ONE

Krēsli, kas radīti ne tikai geimeru cienīgā dizainā, bet aprīkoti arī ar visām nepieciešamajām ērtībām, kas vajadzīgas kārtīgam darba instrumentam. To komplektācijā ietilpst roku balsti, kas ir nolokāmi, ergonomisks sinhromehānisms, elpojoša sēdekļa atzveltne, iebūvēta pulsējoša LED gaisma un daudz kas cits.
Cena  EUR 549,- bez PVN

Krēsli darbam birojā vai mājās ir nepieciešamība, strādājot garas stundas pie galdiem. Lai rūpētos par savu veselību, nepieciešams nodrošināt tam piemērotus darba apstākļus, izvēloties kvalitatīvu aprīkojumu. Iepazīsties ar visu Kate.lv darba krēslu piedāvājumu un izvēlies sev piemērotāko jau tūlīt!


Radās jautājumi? Sazinies ar mums, vai apskati visu mūsu darba krēslu piedāvājumu!

Gaidām ciemos!