Atpakaļ uz sākumu
Saules gaismu atstarojošie audumi - Creation Baumann - Funkcionālie audumi

Precīza saules gaismas un karstuma kontrole. Iepazīsti Glare&Heat audumu kolekciju.

14. marts 2021. gads

DIENASGAISMA DARBA VIETĀ

Dabiskais apgaismojums darba vietā veicina enerģijas pieplūdumu un palīdz pārvarēt nogurumu. Tomēr, dažreiz spilgtās dienas gaismas var būt arī par daudz. Dabiskā gaisma mainās līdz ar gadalaiku ciklu – ziemā telpa var būt rītos tumšāka, taču vasarā jau agri no rīta saules gaismas pielieta. Ir ļoti būtiski pasargāt telpas no pārkaršanas un novērst atspīdumu, kas saulainās dienās īpaši traucē kvalitatīvi strādāt datora ekrānā.

Création Baumann radītās  Glare&Heat kolekcijas audumi nodrošina ideālu gaismas un saules starojuma caurlaidību bez atspīduma efekta. Atstarojot saules gaismu, šie funkcionālie audumi pasargā no pārkaršanas vasarā un palīdz uzturēt vienmērīgu temperatūru telpā, ļaujot produktīvi strādāt un atpūsties.

UNIKĀLS AUDUMS

Pateicoties sarežģītai tehnoloģijai, kā rezultātā vienu auduma pusi pārklāj ļoti plāna alumīnija kārta, Glare&Heat kolekcijas aizkari atstaro saules gaismu, telpā radot vienmērīgu aptumšojumu, neatkarīgi no tā, cik spilgta diena valda aiz loga. Création Baumann aizkaru audumu gaismas caurlaidību un atspīdumu apstiprina arī oficiālu testu rezultāti.

INOVATĪVS RISINĀJUMS

Kolekcijas spilgtākais produkts ir divpusējie FACE aizkari ar inovatīvu un kompleksu auduma struktūru. Divpusējā, smalkā, leno pinuma auduma ārējā daļa ir spilgti balta un atstarojoša, bet iekšējā – tumšākos krāsu toņos. Pateicoties šai tehnoloģijai FACE aizkari rada labu gaismas caurlaidību un gaismas atstarošanu vienlaikus, arī bez alumīnija pārklājuma.

AUDUMU SERTIFIKĀCIJA

Visi Glare&Heat kolekcijas audumi ir neuzliesmojoši, atbilst ugunsdrošības prasībām un ieguvuši Oeko-Tex® Standard 100 sertifikātu, kas apliecina, ka produkts ir drošs un nesatur kaitīgus, ķīmiskus savienojumus. Dienas gaismas un saules staru caurlaidība testēta atbilstoši DIN EN.

Dienas gaismas un saules staru caurlaidības un ugunsdrošības testu rezultātus par katru audumu var lejuplādēt šeit.

Vairāk informācijas par Création Baumann produktu ilgtspējas stratēģiju un atbilstošu sertifikāciju ir atrodama šeit.

Līdz ārkārtas stāvokļa beigām  ar mums var sazināties darba dienās 10:00-17:00, rakstot uz epastu  info@kate.lv vai zvanot 67546727.

Nepieciešamības gadījumā ir iespējams arī pieteikties uz vizīti salonā.