Atpakaļ uz sākumu

Miera osta aktīvā birojā. Klusuma kabīne “O-telpa”.

13. februāris 2020. gads

Mēbeles birojam kļūst arvien funkcionālākās, tās piemērojot biroja darbinieku vajadzībām. Lai aktīvajā birojā ienestu miera ostu, izstrādāts lielisks risinājums – klusuma kabīne “O-telpa”. Kas par to jāzina un kāda ir tās funkcionalitāte? Uzziniet!

“O-telpa”. Mūsdienīga biroja nepieciešamība.

“O-telpa” ir mēbeļu salona KATE radīta pieejama un pielāgojama klusuma kabīne birojiem – miera zona, kur rast patvērumu no apkārtējiem trokšņiem.

Mainoties darba vides tendencēm, arvien vairāk tiek pievērsta uzmanība videi, kas veicina ne tikai darbinieku labsajūtu, bet arī produktivitāti. Noteikti katrs biroja darbinieks ir meklējis kādu klusāku un nomaļāku vietu svarīgai sarunai, lai netraucētu kolēģiem, vai pats netiktu traucēts.

Viena telpa – vairākas funkcijas.

Klusuma kabīne ir privātuma risinājums atvērtā plānojuma biroja telpām, kopdarba telpām, kā arī klasiskajiem birojiem ar kabinetiem. Šādas mēbeles birojam var kalpot kā privāta telefona sarunu kabīne, maza izmēra sarunu telpa vai īslaicīga darba vieta, kad nepieciešams īpaši koncentrēties.

 Klusums produktivitātei.

“O-telpā” izvietotie trokšņus slāpējošie akustiskie paneļi, kā arī pašas kabīnes konstrukcija ar dubultajām sienām un stikliem ļauj slāpēt trokšņus līdz pat 35 decibelu apmērā. Tādējādi klusuma kabīnē strādājošie netraucēs pārējiem biroja darbiniekiem, savukārt, apkārt telpā notiekošais netraucēs kabīnē esošajiem.

Radīta darbinieku labsajūtai.

Katrai personai paredzētā platība un stikla sienas sniedz plašuma sajūtu un telpas pārskatāmību. Iebūvētā ventilācija nodrošina svaigu gaisu, bet regulējamais LED apgaismojums pielāgojams lietotāja vajadzībām.

Radoša brīvība dizainam.

Vienmēr pastāv iespēja klusuma telpas dizainu, iekārtojumu un tehnisko aprīkojumu pielāgot pasūtītāja vēlmēm un vajadzībām. Tās var iekārtot ar ērtiem dīvāniem, krēsliem, augstajiem krēsliem, vai pie sienas fiksētiem soliņiem. Iekšējā apdarē iespējams izmantot visus mēbeļu salonā KATE pieejamos materiālus.

Pieejami četri dažāda izmēra kabīnes modeļi:

  • 1 personai (1100 x 1200 mm)
  • 2 personām (1200 x 2400 mm)
  • 4 personām (1400 x 2400 mm)
  • 6 personām (2000 x 2400 mm)

Klusuma kabīni divām, četrām un sešām personām, kas labāk piemērotas sanāksmēm, iespējams aprīkot arī ar multimediju iekārtām un ekrāniem prezentāciju demonstrēšanai.

Viegli uzstādīt un lietot.

Šādas “O-telpa” mēbeles birojam ir kā atsevišķa istaba, ko var ievietot telpā neatkarīgi no ēkas plāna vai konstrukcijas. Lai uzstādītu klusuma kabīni jūsu birojā, nepieciešams vien elektrības pieslēgums un brīva vieta. Šis ir praktisks un izdevīgs risinājums, ja sarunu telpas biroja plānojumā nav bijušas paredzētas, vai ar esošajām vairs nepietiek. Tā ļauj izvairīties no telpu pārbūves, tādējādi ietaupot laika un finanšu resursus.

Apgaismojuma un ventilācijas kontroli iespējams nodrošināt vairākos veidos:

  • ar tālvadības pulti;
  • ar telpā  iebūvētiem slēdžiem;
  • centralizēti un attālināti no noteiktas vietas birojā;
  • tikai kabīnes apkopes laikā. 

Klusuma kabīnē iespējams iestrādāt kustības sensorus, proti, elektrība, ventilācija un apgaismojums darbosies tikai tad, ja telpā kāds atrodas.

Papildu informācija (cenas, materiāli, u.c.) un attēli apskatāmi šeit: O-Telpa.

Mēbeles birojam ar “O-telpa” sniedz jaunas iespējas darbiniekiem un būtiski pilnveido darba vidi ikdienā, ļaujot netraucēti veikt sarunas ar sadarbības partneriem vai klientiem. Vai esat savas īstās klusuma kabīnes meklējumos? Sazinieties ar KATE komandu!