Atpakaļ uz sākumu

Mēbeles terasei, balkonam un dārzam

30. aprīlis 2020. gads

Dārza mēbeles, ko izgatavojuši Dānijas ražotāji “Cane-line” un “BoConcept” ir piemērotas mainīgajiem Latvijas laikapstākļiem, paredzot to lietošanu gan karstās vasaras dienās, gan augstā gaisa mitrumā, ja plānojat atpūtu svaigā gaisā lietus laikā. Iepazīstieties ar piedāvājumu!

Dārza mēbeles no “Cane-line” un “BoConcept” 

Šīs mēbeles ir piemērotas gan maziem balkoniem, gan lielām terasēm vai dārziem. Tās savstarpēji kombinējot pēc savas izvēles varēsiet iegūt lielisku rezultātu! Tās ir:

 • skaistas;
 • ērtas;
 • funkcionālas.

Un, kas ir svarīgi – piegādes termiņš svārstās no 4 līdz 6 nedēļām, tādēļ ieteicams pasūtījumu veikt laicīgi!


“Cane-line” āra mēbeles

Lai pārliecinātos par “Cane-line” terases mēbeļu dažādību un to modernajiem, interesantajiem dizaina risinājumiem, iepazīstieties ar svarīgāko informāciju:

☑️ ieskatieties “Cane-Line” terases mēbeļu daudzveidībā;

☑️ apskatiet visus produktus ražotāja mājaslapā: cane-line.net (ar visām iespējamām kombinācijām un cenām pirms atlaides);

☑️ uzziniet aktualitātes 2020. gada kolekcijas katalogā, kas ir apskatāms šeit: katalogs 2020.

Dāņu ražotāja “Cane-Line” bagātīgā terašu mēbeļu un aksesuāru kolekcija ir īpaši piemērota Ziemeļeiropas vasarām – tajā apvienojas komforts, inovācijas un funkcionalitāte, lai jūsu dzīve būtu vienkāršāka. Dārza mēbeles var savstarpēji kombinēt, un tās ir piemērotas mainīgajām vasarām, jo ražošanā izmantotas inovatīvas tehnoloģijas, kas nodrošina arī vieglu mēbeļu kopšanu.

Kādas ir šo dārza mēbeļu funkcionālās priekšrocības?

“Cane-line” produktu klāsts izceļas ar pārbaudītu materiālu izmantošanu, lai ražotu funkcionālas un izturīgas dārza mēbeles. Galvenās priekšrocības ir:

 • piemērotība jebkuriem laikapstākļiem;
 • aizsardzība pret pelējumu;
 • augstās kvalitātes audumi, kas ir UV noturīgi, viegli tīrāmi, izturīgi un saulē neizbalē;
 • mēbeļu pinuma materiāls “Cane-Line Soft Rope” izgatavots no ar rokām sapīta polipropilēna (PP), saulē neizbalē, ātri izžūst, tam ir mīksta virsma, vienlaikus tas ir izturīgs;
 • mēbeles ir ūdensizturīgas, jo to mīkstajās daļās izmantots “QuickDryFoam”* putu pildījums ātrai žūšanai;
 • stingrs korpuss, kas raksturīgs visiem izstrādājumiem.

Citas “Cane-line” mēbeļu priekšrocības:

 • Tām ir elegants dizains un pārdomāta funkcionalitāte.
 • Kolekcijā tiek piedāvāts bagātīgs mēbeļu klāsts un pieskaņoti aksesuāri.
 • Visi produkti, kas izgatavoti no “Cane-Line Weave®”, ir roku darbs.

*QuickDryFoam® – īpašs “Cane-Line” patentēts polsterējuma materiāls – putu pildījums –, kas nodrošina maksimālu ūdens drenāžu un gaisa cirkulāciju. Līdz ar to mīkstās dārza mēbeles pēc spēcīgām lietus gāzēm izžūst divu stundu laikā un uz tām nepaliek traipi, jo mēbeļu audumu var ērti nomazgāt. Mīkstās mēbeles būs aizsargātas pret pelējumu, jo šķidrums neuzkrājas polsterējumā.

“Cane-Line” terases mēbeļu kolekcija 2020:


“BoConcept” āra mēbles

“BoConcept” dārza mēbeles raksturo to skaistais, pārdomātais dizains un funcionalitāte. Lai uzzinātu vairāk par “BoConcept” piedāvājumu, apskatiet:

☑️ ieskatu “BoConcept” terases mēbeļu daudzveidībā;

☑️ visu produktu apkopojumu ražotāja mājaslapā: boconcept.lv (ar visām iespējamām kombinācijām un cenām);

☑️ dārza mēbeļu sērijas:

Dāņu mēbeļu ražotāja “BoConcept” interpretācijā robežas starp iekštelpām un apkārtējo vidi saplūst. Mēbeles tiek izgatavotas no rūpīgi izvēlētiem materiāliem, apstrādātas ar ūdensizturīgu aizsargkārtu, tādējādi akcentējot ne tikai vizuālo estētiku, bet arī izturību. Šāda materiālu izvēle atvieglo mēbeļu kopšanu, un tās ir piemērotas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem. 

Turklāt ražotāja veidoto kolekciju elementus var savstarpēji kombinēt, lai iegūtu jums vēlamo rezultātu – ēdamgaldi un krēsli, kafijas galdiņi un atpūtas krēsli, kā arī ātri žūstoši modulējami dīvāni.

Savukārt pēc vasaras sezonas “BoConcept” funkcionālās un skandināvu stilā ieturētās mēbeles no terases vai dārza itin lieliski varēs pārvietot uz verandu, ziemas dārzu vai mājokļa iekštelpām.


Dārza mēbeles jūsu vēlmju piepildīšanai – ar “Cane-line” un “BoConcept” tas ir iespējams! Izvēlieties kvalitāti kopā ar mums, dodot priekšroku mēbelēm, kas izgatavotas no augstvērtīgiem materiāliem, tādējādi nodrošinot to kalpošanu un kopšanu. Sazinieties ar mums, lai konsultētos par sev vēlamajiem risinājumiem terases, balkona vai dārza iekārtošanai!

Gaidām ciemos!