Atpakaļ uz sākumu

Jauna kolekcija. Jauns katalogs.

6. septembris 2019. gads

  Saņemt katalogu pa pastu

  Jūsu sniegtā informācija tiks izmantota tikai kataloga izsūtīšanai.

  “BoConcept” jaunā kolekcija 2020

  Šī gada kolekcijas un kataloga vizuālo ietērpu noteikušas divas dizaina tendences. Vienā no tām aktuāli ir dabīgie materiāli un dominē īpaši piemeklētu neitrālo toņu gamma, kas izteikta bālganās koka, keramikas, betona tekstūrās. To papildina baltā marmora pastelīgās nokrāsas.

   

  Savukārt otra dizaina tendence ietver tumšākus, niansētākus un izsmalcinātākus toņus. Paletes pamatā ir maigi izteikts melnais, uz kura veiksmīgi izcelti citi jutekliski un pieklusināti toņi. Āda un samts tumšos toņos te izcili saspēlējas ar melnā ozola tekstūru un marmora bagātīgo rakstu, kamēr misiņa un tērauda detaļas un glancētas virsmas izmantotas kā spoži akcenti.

   

  Ieskats kolekcijā

  Dizaina katalogs

  Septembris ir ļoti gaidīts mēnesis “Katē”, kad tiek prezentēta dāņu pilsētnieciskā dizaina mēbeļu zīmola “BoConcept” jaunā kolekcija un īpaši tai veltīts dizaina katalogs. Šogad laists klajā jau 21. kataloga izdevums ar nosaukumu „No Dānijas – pasaulei”.

  Jau pirmais acu uzmetiens kataloga izsmalcinātajam vākam, kur tuvplānā izcelts spāņu keramikas fragments kā “BoConcept” atsauce uz vienu no šī gada dizaina tendencēm – sataustāmām reljefa virsmām, raisa ziņkāri par kataloga saturu. Un tas neliek vilties. Jaunais katalogs ir iedvesmojošs un krāšņs ceļojums “BoConcept” interjera dizaina jaunumu pasaulē 164 lappušu garumā. Šogad zīmols piedāvā veidot katra māju stāstu, meklējot iedvesmu dzīvīgās foto galerijās, kas tapušas dāņu mājokļos citviet pasaulē ārpus Dānijas robežām. Jauno mēbeļu, gaismekļu un interjera aksesuāru prezentācijas paspilgtina autoru – tostarp arī pasaules slavenu un atzinību guvušu dizaineru Karim Rashid, Henrik Pedersen un Morten Georgsen stāsti.

  Katalogs ļauj paviesoties skaisti iekārtotos interjeros, kuros jūtama īstena, autentiska noskaņa it kā tajos dzīvojot. Lai arī šo interjeru foto stāsti tapuši dažādās pasaules vietās Eiropā, ASV un Indijā, ikviens no tiem spēj uzjundīt izteiktu māju sajūtu, tā perfekti demonstrējot “BoConcept” zīmola globālo pieeju pilsētnieciskā dizaina mēbeļu kolekciju veidošanā. Savukārt detaļās jūtams dāņu mantojums, gadu gaitā uzkrātais “BoConcept” profesionālais redzējums interjera dizaina pasaulē un ilgtspējīgums jaunu mēbeļu radīšanā.

  “BoConcept” 2020. gada dizaina katalogs pelnījis kļūt par jūsmāju jauno brīvā laika grāmatu, kuru pāršķirstīt atkal un atkal, smeļoties idejas savai jaunajai māju sajūtai. Paņem jauno katalogu salonā KATE, lejuplādē vai arī saņem savā pastkastītē, aizpildot augstāk norādīto pieteikuma formu.