Atpakaļ uz sākumu

BoConcept jaunās sezonas stila tendences

23. augusts 2021. gads

Mājām nekad nav bijusi tik liela nozīme kā šajā laikā. Tā vairs nav tikai sadzīves telpa, bet arī darbavieta, sporta zāle, vieta hobijiem un atpūtai ar draugiem. Mēs adaptējamies un turpinam pielāgoties mainīgajai ārpasaulei. Ir tik aizraujoši vērot, kā mainās mūsu priekšstati un prasības attiecībā uz savām mājvietām. BoConcept ir apkopojis jaunākās tendences interjerā! Piedāvājam smelties iedvesmu savas dzīves telpas iekārtojumam!

Iepazīsties ar jaunākajām dizaina tendencēm, kā arī apskati jauno 2022. sezonas VIDEOKATALOGU.

Autentiski un ilgstpējīgi  – “dzīvot zaļi” jau sen vairs nav tikai tukšs sauklis. Jau šobrīd pieprasītas ir mēbeles, kas atspoguļo “zaļās domāšanas” pārliecības un dizainā uzsver dabiskumu, un arī nākamajā sezonā tās saglabās savu aktualitāti.

Atgriezties pie pamatvērtībām – viennozīmīga mūsdienu realitātes sajūta – nekad vēl neesam alkuši pēc vienkāršības kā šajā intensīvajā laikmetā. No pārbagātības interjerā atgriežamies pie demokrātiska un vienkārša mēbeļu dizaina, kas nav pārsātināts ar detaļām.

Dabisko lietu šarms– interjers, kurā koncentrēti priekšmeti no dabā atrodamiem materiāliem, mēbeles, kuru dizains atspoguļo tajās ieguldīto laiku, pacietību un darbu.

Individuāls pieskāriens– perfekcija ir ilūzija. Katru mēbeli un interjera priekšmetu darinājušas cītīgas un nenogurstošas rokas. BoConcept mēbeles un dizaina priekšmeti saglabā šo autentisko sajūtu, kas telpā ļauj ienākt radošumam un oriģinalitātei.

Newstalgic – BoConcept iepazīstina ar jaunu redzējumu, kā radīt mēbeles. Newstalgic – apvienojot nostaļģiskus elementus ar mūsdienīgiem, izteiksmīgiem dizaina risinājumiem. Tā ir iespēja savās mājās radīt drošības un omulības saliņu, kas pasargāta no nepārtrauktajām pārmaiņām ārpasaulē.

Daba ielaužas interjerā – dabas motīvu pārliecinoša atgriešanās interjera dizainā. It sevišķi pilsētvidē, šie akcenti relaksē, mazina stresu, atgādina par mūžīgām vērtībām un dabas skaistumu. Astoņdesmito gadu sākumā radīto biofīlijas teoriju, kura balsīta pārliecībā, ka cilvēka psiholoģiskajai labsajūtai dabas elementi ir vitali svarīgi, interjera dizaineri jau īslaicīgi ir iedzīvinājuši telpu iekārtojumos. Bet šobrīd biofīliskais dizains piedzīvo savu uzvarošo atgriešanos.

Miera osta – straujās pārmaiņas, intensīvais informācijas patēriņš un ikdienas steiga uzliek mūsu mājvietām pienākumu kļūt kam vairāk par funkcionālu vietu. Dzīves telpai ir jāļauj atslēgties no ārpasaules, restartēties un uzlādēties katrai jaunai dienai.

Jaunās sezonas pamata krāsu paletes

BoConcept kolekcijās dominēs divas krāsu tēmas – Nomierinoši neitrālie skandināviskie toņi un Klusinātie luksuss toņi. Tā ir iespēja izvēlēties savam dzīvesstilam tuvāko un savā mājvietā radīt atbilstošu noskaņu.

Klusa bagātība

Mūsdienīgam un izteiksmīgam interjeram ar urbāniem akcentiem. Šī krāsu palete ir kā mīlestības vēstule pasaules metropolēm. Tajā ir piesātināti zemes toņi, izsmalcinātas brūnas, zilas un melnas nokrāsas. Lieliski saderēs ar tumšu ozolu, dabīgo ādu un samtainas tekstūras audumiem.

Relaksējoša neitralitāte

Piešķir interjeram siltu un dabisku noskaņu. Tīri baltos skandināviskos toņus papildina krēmīgāki un piesātinātāki. Šī palete ir kā dziļa izelpa. Vasaras īsākās nakts saulriets. Ēnu spēles smiltīs. Chai latte krēmīgi brūnās nokrāsas.

Esi gatavs sava mājokļa pārvērtībām? 

Sazinies ar mums: