Atpakaļ uz sākumu

Ar BoConcept – vienmēr modē!

9. septembris 2020. gads

Laikiem mainoties, viena tendence vienmēr nemainīgi ir bijusi modē – būt patiesam pret sevi. Mēs vēlamies iedvesmot jūs savu personīgo, neparasto stilu pieskaņot šīs sezonas jaunākajām tendencēm. Uzlabojiet savu mājokli ar vieglu pieskārienu, kas piešķir jaunu pavērsienu jūsu pašizpausmei.

Izpētiet mūsu jaunajā videokatalogā piedāvātās tendences, produktus un dzīvesveidu. Smelieties iedvesmu, lai izveidotu paši savu vienmēr aktuālu un personisku interjeru.

Aicinām iepazīties ar 2o21. gada sezonas BoConcept videokatalogu un jaunās sezonas tendencēm interjerā.


Maiga neitralitāte

Siltāka tradicionālās skandināvu baltās krāsas estētikas versija. Vieta, kur apvienojas gaišais koks, graudzāļu nokrāsas, plīša audumi un maigas organiskas formas, radot vieglu, klusinātu un vizuāli nomierinošu sajūtu. Viss nevainojami saskan ar gaišu keramiku un industriālu betona grīdu akcentu.

Siltas pamatkrāsas

Lai radītu vēl siltāku atmosfēru, jau zināmajiem Maigi neitrālajiem elementiem pievieno siltākus sinepju krāsas akcentus ar izteiksmīgāku izpausmi. Organisku pieskārienu piešķir arī sausie ziedi. Izskats, kas rod perfekciju pat nepilnībā.

Vēsi baltie toņi

Vēsāki toņi telpā ienāk ar dažādām pelēkā nokrāsām, betonu un matētu tēraudu, ko akcentē dūmakaini zilais un zaļais mirdzošā apdarē. Izskatu papildina taustāmas struktūras audumi, vizuāli palielinot komforta sajūtu.

Root deluxe – greznība no saknēm

Kā atbilde mūsu vēlmei pēc dabiskā, piedāvājumā parādās dziļi, piesātināti zemes toņi. Melnais tagad iezogas arī izsmalcinātajās brūnā un zilā teritorijās. Root Deluxe nobriedušās nokrāsas atdzīvojas savienojumā ar tumšo ozolu, dabīgām ādām un plīša audumiem. Rezultāts ir ar noskaņu un dramatismu bagāta estētika.

Japandi

Sapludinot skandināvu un japāņu estētikas stilus, mūsu interpretācija lielā mērā balstīta dūmakainā sinepju tonī. Šis tonis ir ideāli piemērots gan utilitārai keramikai, gan gaišam kokam – materiāliem, kurus godāja abas amatnieku tautas.

Retro

Pavedinošs izskats ar bagātīgām un siltām rudens nokrāsām apvienojumā ar tumšu koku un melniem akcentiem.


Radās jautājumi? Sazinies ar mums:

Gaidām ciemos!