Atpakaļ uz sākumu

Ar BoConcept – vienmēr modē!

9. septembris 2020. gads

Interjera dizains, laikam ejot, mainās, taču viena tendence vienmēr nemainīgi saglabājusi modi – būt patiesam pret sevi! Mēs, sniedzot ieskatu jaunākajās tendencēs, vēlamies iedvesmot jūs savu personīgo, neparasto stilu pieskaņot šīs sezonas aktualitātēm. Uzlabojiet savu mājokli ar vieglu pieskārienu, kas piešķirs jaunu pavērsienu jūsu pašizpausmei.

Izpētiet mūsu jauno 2021. gada sezonas BoConcept videokatalogu, kurā piedāvātas visdažādākās tendences, produkti un dzīvesveids, lai smeltos iedvesmu un izveidotu sev tīkamu, aktuālu un personisku interjeru.


Interjera dizains 2021: kādas aktualitātes gaidāmas?

Tuvojoties jaunam gadam, iespējams realizēt sen lolotus sapņus par savu ideālo mājokļa vai biroja iekārtojumu. Lai palīdzētu neapjukt plašajā aktualitāšu klāstā, aicinām iepazīties ar interesantiem risinājumiem, ko iespējams pielāgot ikkatra vēlmēm!

Maiga neitralitāte – siltāka tradicionālā skandināvu interjera versija

Vieta, kur apvienojas gaišs koks, graudzāļu nokrāsas, plīša audumi un maigas organiskas formas, radot vieglu, klusinātu un vizuāli nomierinošu sajūtu. Tā ir siltāka tradicionālās skandināvu baltās krāsas estētikas versija, kurā viss nevainojami saskan ar gaišu keramiku un industriālu betona grīdu akcentu.

Siltas pamatkrāsas – izskats, kas rod perfekciju pat nepilnībā

Lai radītu vēl siltāku atmosfēru, jau zināmajiem maigi neitrālajiem elementiem tiek pievienoti siltāki sinepju krāsas akcenti ar izteiksmīgāku izpausmi. Organisku pieskārienu piešķir arī sausie ziedi.

Vēsi baltie toņi – pelēkā nokrāsu modernais piesitiens

Vēsāki toņi telpā ienāk ar dažādām pelēkā nokrāsām, betonu un matētu tēraudu, ko akcentē dūmakaini zilais un zaļais mirdzošā apdarē. Izskatu papildina taustāmas struktūras audumi, vizuāli palielinot komforta sajūtu.

Root deluxe – greznība no saknēm

Kā atbilde cilvēku vēlmei pēc dabiskā, piedāvājumā parādās dziļi, piesātināti zemes toņi. Melnais interjerā iezogas arī izsmalcinātajās brūnā un zilā teritorijās. Root Deluxe nobriedušās nokrāsas atdzīvojas savienojumā ar tumšo ozolu, dabīgām ādām un plīša audumiem. Rezultātā interjera dizains ir ar noskaņu un dramatismu piepildīts.

Japandi – divu stilu savienojums

Sapludinot skandināvu un japāņu estētikas stilus, mūsu interpretācija lielā mērā balstīta dūmakainā sinepju tonī. Šis tonis ir ideāli piemērots gan utilitārai keramikai, gan gaišam kokam – materiāliem, kurus godāja abas amatnieku tautas.

Retro – senatnīgā mijiedarbība ar mūsdienām

Pavedinošs izskats ar bagātīgām un siltām rudens nokrāsām apvienojumā ar tumšu koku un melniem akcentiem radīs mūsdienīgu vidi, to apvienojot ar senatnīgiem, eleganci nezaudējušiem elementiem.

Interjera dizains nemitīgi paver jaunas iespējas, risinājumus un izvēles, ko iespējams īstenot, iekārtojot sev vēlamās telpas gan darbam, gan atpūtai. Ja jums radušies jautājumi, plānojot estētiskas, modernas un savām vēlmēm piemērotas vides iekārtošanai, sazinieties ar mūsu komandu, rakstot info@kate.lv vai zvanot +37167546727!