Atpakaļ uz sākumu

Aizkaru un interjera audumu dizaina tendences 2020

29. marts 2020. gads

2020.gads interjera dizaina pasaulē ienāk ar jaunu pieeju krāsām, izmeklētiem grafiskajiem zīmējumiem un 18.gadsimta dizaina elementu atdzimšanu jaunā veidolā.

Je ne sais quoi*

(*Je ne sais quoi – tulkojumā no franču valodas nozīmē es nezinu kas. Vārdos netveramais un neaprakstāmais.)

Pilsētnieciskā elegance – šīs sezonas jauno aizkaru audumu kolekcijas moto. Šveices tekstila ražotāja “Création Baumann” 2020.gada kolekcijai izmeklētais tehniskais izpildījums un smalkās nianses atklāj dziļāku vēstījumu, kas uztverams vien ar sajūtām. Notvert netveramo iedvesmojis nepiespiestais, bet elegantais ielu stils un grafiskie elementi. Visiem audumiem raksturīga īpaša kvalitāte, kas izcelta ar bagātīgu detaļu palīdzību un jaunu pieeju krāsu izvēlē. Apvienojot zīda, tafta un žakarda audumu mirdzumu ar uzmanību piesaistošiem motīviem, radīta kolekcija ar īpašas kvalitātes audumiem un krāsu paleti, kuras spektrā galvenās lomas piešķirtas dūmakaini zilajam, olīvu zeltainajam, laša sārtajam un violetajam tonim.

Galvenā loma krāsai

Netradicionālas kombinācijas, niansētas nokrāsas un spēcīgu toņu sajaukumi – tādas ir galvenās krāsu aktualitātes kā dzīvojamās, tā sabiedriskajās telpās. Neatkarīgi no tā, vai tā ir Milāna, Ķelne vai Parīze, šobrīd aktuālā tēma mēbeļu un dizaina izstādēs un modes tendenču skatēs ir krāsa. Krāsas interjerā ienes svaigumu, pozitīvi ietekmē noskaņojumu un veido stila un individualitātes kopumu.
“Création Baumann” audumu kolekcijas “Solio” 47 krāsu toņi no sinepju dzeltenā līdz baložu zilajam, no ceriņu sārtā līdz kivi zaļajam gan privātajās telpās, gan birojos, viesnīcās un klīnikās ienesīs intriģējošu krāsu skurbumu un augstas kvalitātes funkcionalitāti. Turklāt šim audumam piemīt liesmu slāpējošas īpašības, savukārt izcili izstrādātais auduma kritums un puscaurspīdīgais izskats rada dabīga lina auduma sajūtu.

Toile-de-Jouy stila renesanse

18.gadsimta lauku idilles, mīlnieki, putni un spāres caurvij visu aizkaru audumu. Tikai, ieskatoties rūpīgāk, skatam paveras debesskrāpji, kāpšļi vai bērni ar skolas somām. Klasiskā franču raksta Toile-de-Jouy audumi, kas 18. gadsimtā bija ļoti moderni un pieprasīti, atdzimst ne tikai apģērbu modes skatēs, bet arī mēbeļu, interjera un aizkaru dizainā ekstravagantā un neierastā mūsdienu izpildījumā. “Création Baumann”, savijot lauku dzīves ainas ar pilsētvidi, izdevies interjerā uzburt stāstus no pagātnes, kas organiski savijušies kopā ar šodien politikā un sabiedrībā aktuālām tēmām. Meistarīgi apvienojot velku apdruku, 3D griezto diegu un žakarda dizaina rakstu, ražotāja rokās klasiskais motīvs ieguvis smalkas ironijas un humora dzirksti.

Vairāk par “Création Baumann” 2020.gada kolekciju var uzzināt ŠEIT.