Realizētie Projekti

SEB klientu centrs

SEB klientu centrs

Dažas tikšanās mēdz būt formālās, bet citas tieši otrādi – norit labāk neformālākā gaisotnē. Esam parūpējušies, lai SEB bankas klienti varētu justies ērti un arī bankas darbiniekiem būtu iespēja pielāgoties dažādām darba situācijām.

14. maijs 2019.gads

Latgran

Latgran

“Katei” bija jāizveido estētisks un ērts biroja logu noformējums ar saules aizsardzības funkcijām, kas darbiniekiem ļautu regulēt savu privāto telpu un radītu patīkamu fonu biroja iekārtojumam. Svarīgs aspekts bija biroja lielais logu stiklojums un tā atrašanās ēkas augšējā stāvā.

16. oktobris 2018.gads

Tieto

Tieto

Atvērtā tipa birojā, ko renovēja un modernizēja ar dažādiem “Kates” interjera un tekstila risinājumiem, bija jāuzlabo telpas akustika.

16. oktobris 2018.gads

Inbank

Inbank

Lai panāktu telpu arhitektūras, skaistā panorāmas skata un interjera elementu saspēli, tika izvēlētas lakoniska dizaina biroja mēbeles. Kvadro darba galdi kopā ar Nord starpsienām un Uni dokumentu skapjiem, labi kalpo uzstādīto mērķa realizācijai. Kopējās noskaņas radīšanai izmantotas ozolkoka tekstūras un rūsas toņu gamma ar melni krāsota metāla akcentiem. Projekta autors Mārtiņš Rimša Projekts tapis veiksmīgā…

2. oktobris 2018.gads

1 2 3 4

Adrese

Rīga, Latvija
Čiekurkalna 1. līnija 6
LV-1026

Darba laiks

P. – Pk. 10:00 – 19:00
S. 11:00 – 18:00
Sv. Slēgts

Visur kā mājās