Atpakaļ uz sākumu

Iepazīsties ar BoConcept 2024. gada kolekciju

1. septembris 2023. gads

Dizains, ko vari sajust!

BoConcept jaunās sezonas kolekcija ir bagāta ar skulpturālu formu liekumiem un materiāliem, kuriem ir patīkami pieskarties. Tā ir izstrādāta, lai ikdienā Jūs varētu baudīt dizainu ne tikai ar acīm, bet arī, lai katrs pieskāriens būtu īpašs.

Iepazīstiet JAUNO Kolekciju tagad.

ĒDAMISTABA

SANTIAGO ēdamgalds

Jaunums – SANTIAGO ēdamistabas galds

Tīras līnijas un organiskas formas apvienojumā ar augstvērtīgu materiālu apdari veido Santiago ēdamistabas galdu. Vienkāršs, bet spilgts dizains no Mortena Georgsena. Šis elegantais galds ir ar pamatīgu un izturīgu keramikas virsmu, kas kopā ar izbīdītām ovālu pīlāru kājām, piešķir galdam dabisku izteiksmi.

Iepazīsti SANTIAGO

HAMILTON krēsls

Jauni HAMILTON krēsli

Mortena Georgsena radītais HAMILTON ēdamkrēsls ir ieguvis jaunu veidolu. Hamilton krēsli ir īpaši ar ieskaujošu komforta sajūtu, kas panākta ar samērā plānu, dabīgas formas atzveltni. Tagad Hamilton krēsls ir pieejams ar tumša ozola koka kājām, kas iemieso interjerā klasiskas, bet vienlaicīgi ekskluzīvas vērtības sajūtu.

Iepazīsti HAMILTON

KINGSTON galds

KINGSTON ēdamgalds

Stilīgā KINGSTON galda dizains sevī iemieso skaistumu un funkcionalitāti. Tā organisko formu veido maigas liektas līnijas, savukārt nedaudz ieslīpās konusveida kājas piešķir vieglu, ziemeļniecisku raksturu. Tagad pieejams ar mazāku, fiksētu virsmu, kas ir ideāli piemērota neliela izmēra telpām.

Iepazīsti KINGSTON

OTTAWA kolekcija

Atjaunotā OTTAWA kolekcija

Karīma Rašida dizainēto OTTAWA kolekciju veido plūdenas, organiskas formas un modernas līnijas, kas atspoguļo dabas elementus. Tagad tā pieejama ar matēti pelēkām (Ash Grey) kājām, un ir ieguvusi pavisam svaigu un mūsdienīgu izskatu.

Iepazīsti OTTAWA kolekciju

VIESISTABA

SALAMANCA dīvāns

Jaunums – SALAMANCA dīvāns

SALAMANCA dīvānu veidojis dāņu dizaineris Hendriks Pedersens. SALAMANCA ir zems un “levitējošs” atpūtas dīvāns ar bohēmisku sajūtu no 70tajiem. Pateicoties padziļinātajai sēdei un poporcijām šis būs viennozīmīgi galvenās lomas spēlētājs jūsu viesistabā – gan vizuālā, gan izcilā komforta ziņā.

Iepazīsti SALAMANCA

SANTIAGO žurnālgaldiņi

Jaunums – SANTIAGO žurnālgaldiņi


SANTIAGO žurnālgaldiņu pamatā ir apaļi liektas formas, kas balstās uz centrālās kolonnas. Galdiņa “vieglais” veidols, ko veidojis Mortens Georgsens piesaista uzmanību jebkurā interjerā.

Iepazīsti SANTIAGO žurnālgaldiņus

BOLZANO atpūtas krēsls

Jauns BOLZANO atpūtas krēsls

BOLZANO atpūtas krēsls jau labu laiku ir iecienīts savas ieskaujošās sajūtas dēļ. Tagad šis minimalistiskais un liekto formu krēsls ir papildināts ar funkcionālu 360 grādu rotācijas kāju.

Iepazīsti BOLZANO atpūtas krēslu

PLAUKTI UN SKAPJI

CALGARY plauktu sistēma

Jaunums – CALGARY plauktu sistēma

CALGARY ir daudzpusīga atvērto plauktu sistēma , kura var tikt izmantota kā grāmatu plaukts, darba galds, mini bārs, un arī var pildīt telpas atdalītāja funkcijas. CALGARY sastāv no septiņiem dažādiem moduļiem, kas interjerā var tikt kombinēti, lai pielāgotos jūsu telpas specifikai.

Iepazīsti CALGARY

COMO un LUGANO kombinācija

Jaunumi COMO un LUGANO kolekcijās.

Lugano skapji un Como plaukti ir veidoti tā, ka tos var savstarpēji kombinēt, lai radītu ideālu risinājumu jūsu uzglabāšanas vajadzībām. Tagad abu kolekciju elementi ir pieejami jaunās krāsās: Dusty green, Dark Oak un Ash Grey.

Iepazīsti LUGANO skapjus

Iepazīsti COMO plauktus

JAUNI AUDUMI

HAMILTON krēsls
TUSCANY

Tuscany ir salikts džakarda audums ar maigu un taustei patīkamu apdari. Tā bagātā, slāņainā tekstūra sniedz jūsu mēbeļu dizainam unikālu krāsu kombināciju un sajūtu. Pieejams septiņās dažādās nokrāsās.

NAPOLI

Jau labi pazīstamais Napoli velveta audums ir ieguvis jaunu pelēkzaļu nokrāsu, kā arī smilšu toni, kas turpmāk pieejami visās BoConcept kolekcijas tapsētajās mēbelēs.

LAZIO

Ar nedaudz līdzīgu izskatu buklē audumam, Lazio burtiski lūdzas, lai tam pieskaras. Koekciju papildina vēsi pelēks Lazio tonis.

BRESSO

Bresso ir saliktas mikrošķiedras pinums, kuram piemīt īpaša pievilcība. Tagad tas ir pieejams arī zaļā krāsā.

Radās jautājumi?

Droši sazinies ar mums, vai vienkārši brauc ciemos un mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāko gan Tavai telpai, gan personībai.