Atpakaļ uz sākumu

Iepazīsti Cancún no BoConcept

25. marts 2024. gads

Ar prieku dalāmies ar jaunāko mūsu sortimenta papildinājumu – pavisam jaunu BoConcept Cancún āra mēbeļu kolekciju, kas radīta ar labi zināmo Mortena Georgsena rokrakstu. Šī kolekcija ir solis tuvāk izsmalcinātai un funkcionalitāti akcentējošai āra dzīves telpai, piedāvājot minimālistisku estētiku, kas harmoniski iekļaujas jebkurā terasē vai dārzā.

Cancún kolekcija piedāvā eleganci bez piepūles, kurā katrs elements ir pārdomāts, lai radītu viegluma sajūtu un komfortu. Cancún dizains ir ātri atpazīstams pēc tājā redzamajām vieglajām līnijām un organiskām, apaļām formām, kas kopā veido aicinošu atmosfēru, neatkarīgi no tā, vai tā ir terases,  balkona vai dārza telpa.  Visas kolekcijas mēbeles ir veidotas tā, lai būtu vieglas. Izmantotie materiāli (cinkots tērauds un alumīnijs), padara tās viegli pārvietojamas, ļaujot jums brīvi eksperimentēt ar telpas iekārtojumu.

Mēs vēlamies, lai jums ārā būtu tikpat ērti kā iekštelpas, tāpēc Cancún kolekcija piedāvā sēdes un muguras spilvenus kā papildu opciju, lai nodrošinātu komfortu visas dienas garumā. Šī kolekcija ir radīta, lai izveidotu nevainojamu pāreju starp iekštelpām un terasi, pievienojot krāsu un stilu jūsu mīļākajām āra vietām un saglabājot vienkāršu, taču mājīgu noskaņu.

Iepazīsties ar Cancún salonā Kate.