Atpakaļ uz sākumu

Altius Logic – jaunākās paaudzes augstumā regulējami galdi

9. februāris 2018. gads

Moderns birojs mūsdienās ir arī ergonomiska jeb “veselīga” darba vide – tā pati par sevi jau ir pievienotā vērtība, darba dienu padarot patīkamāku. Viena no šāda biroja sastāvdaļām ir galds, kas šodien ir kas vairāk nekā vienkārši virsma, kur nolikt dokumentus un datoru.

  • Ērtāk

Augstumā regulējams galds var sniegt būtisku artavu cilvēku veselībā un produktivitātē. Kāpēc? Cilvēku ķermenis ir radīts kustībai, nevis ilgstošai sēdēšanai. Vairāki pētījumi liecina, pavisam vienkārša kustība, proti, iespēja piecelties un strādāt stāvus var uzlabot produktivitāti par 10-20% dienā.

  • Augstāk

“Kates” jaunākās paaudzes augstumā regulējamie “Altius Logic” galdi nodrošina lielu to pacelšanas amplitūdu: no 670 mm līdz 1325 mm, tāpēc galdi būs piemēroti teju ikvienam cilvēkam, neatkarīgi no atšķirīgajiem augumiem.  Turklāt, noregulējot galdu augstākajā pozīcijā, tas joprojām būs izcili stabils.

  • Klusāk

Jaunā galdu mehānika nodrošina arī patīkami klusu darba vidi. Galda pacelšana un nolaišana notiek plūstoši un gandrīz nemanāmi, jo motoru radītā skaņa nepārsniedz 35 decibelus (vidējais trokšņu līmenis bibliotēkā ir ap 40 decibeliem).

  • Un vēl

Galds “pacels” līdz pat 160 kg masas, turklāt tajā ir iebūvēts pretsadursmes sensors. Tas nozīmē, ja virs galda ir iebūvēti plauktiņi vai datora ekrāns, tad galds apstāsies pats pirms šiem “šķēršļiem”.

Galdi ir ražoti Latvijā un izceļas ar elegantu, atturīgu dizainu. Lamināta virsmu materiāli ir pieejami dažādos toņos. Nevainojamam dizainam motori ir paslēpti vertikālajās kāju kolonnās.

 

  • Un – jā, Jūs to varat pacelt!

Piemēram, vidēja izmēra darba galds 1400 x 800 mm ar divu posmu kājām, pelēkā krāsā maksās 429 EUR, kas jau ir salīdzināma ar parasto galdu cenām, taču līdzi nāk tik daudz ieguvumu!

 

Altius Logic tehniskā informācija