Atpakaļ uz sākumu

2023. gada BoConcept kolekcija ir klāt

1. septembris 2022. gads

 

BOCONCEPT 70 GADU PIEREDZES IEDVESMOTA.

Izcilība, eleganta funkcionalitāte un augstas kvalitātes materiāli. Šīs ir BOCONCEPT vadošās vērtības jau kopš 1952. gada.

VIESISTABA

BOCONCEPT rada viesistabu mēbeles, kas savu aktualitāti nezaudēs nekad. Uzsverot vienkāršību, minimālismu un funkcionalitāti, BOCONCEPT savu kolekciju atslēgas elementos iedzīvina labākās dāņu dizaina tradīcijas.

 

 

BERNE dīvāns

BERNE

Izcili nostrādātas formas un plūstošas līnijas raksturo BERNE dīvānu. To radījis mēbeļu dizainers Henriks Pedersens, kura rokrakstā viegli atpazīt vieglumu un eleganci, kas redzama no jebkura leņķa.

Iepazīsti BERNE.

PRINCETON atpūtas krēsls

PRICETON

Šajā dizainā moderna elegance apvienota ar omulīgu komfortu, kas izceļ šo atpūtas krēslu starp līdzīgiem. PRINCETON atpūtas krēsla dizainu radījis Mortens Georgsens, kurš labi zināms kā praktiska skaistuma cienītājs. Šis krēsls lieliski iederēsies jebkurā interjerā.  

Iepazīsti PRINCETON.

MADRID žurnālgaldiņi
Madrid - BoConcept - Žurnālgaldiņi

MADRID

Tīras līnijas un noapaļotas formas sapludinātas MADRID galdiņa dizainā. To viegli pielāgot jau esošiem interjera elementiem. Kopā pieejami 4 dizaini.

Iepazīsti MADRID.

LUND vitrīna

LUND

LUND  ir moderna interpretācija par klasisko vitrīnas skapi. Tas palīdzēs radīt vieglu, personisku gaisotni, izkārtojot savas mīļākās grāmatas un interjera aksesuārus. Dizaina autors ir Mortens Georgsens.

Iepazīsti LUND.

ĒDAMISTABA

Dāņu dizaina esence ikkatrā detaļā jau kopš 1952. gada. BOCONCEPT rada mēbeles, kuru skaistums slēpjas to vienkāršībā un kvalitātē. Arī šīs ēdamistabas mēbeles būs mūsdienīgas vienmēr un iederēsies jebkurā interjerā.

HAUGE ēdamgalds

HAUGE

HAUGE pusdienu galda koka detaļas pasvītro dāņu dizaina mantojumu. Iespējams papildināt ar virsmas pagarinošo elementu, kas gandrīz nemanāmi piešķirs šim galdam izcilu funkcionalitētes trumpi – brīnišķīgs un vienmēr aktuāls galds jūsu ikdienai un svētkiem.

Iepazīsti HAUGE.

HAUGE krēsls

HAUGE

HAUGE krēsls ir izcils duets ar Hauge galdu , tas ir elegants un ilgmūžīgs gan dizaina, gan kvalitātes ziņā. Maigas, organiskas formas un nostrādātas koka detaļas papildinās un atsvaidzinās jebkuru telpu.

Iepazīsti HAUGE.

HAMILTON krēsls

HAMILTON

HAMILTON krēsls ir komfortabls un ērts ilgstošai sēdēšanai. Iespējams izvēlēties krēsla bāzi tieši sava interjera vajadzībām – šauras, cilindriskas metāla kājas vai grozāma bāze.

Iepazīsti HAMILTON.

MADRID ēdamgalds

MADRID

Nogludinātas līnijas un organiskas formas raksturo MADRID pusdienu galdu. Moderns un minimālisma stilā ieturēts dizains, kas ļauj piekombinēt dažādu formu krēslus un citus interjera elementus.

Iepazīsti MADRID.

DARBISTABA

Visas BOCONCEPT mēbeļu kolekcijas 70 gadu laikā ir radītas ar kādu konkrētu mērķi. Sabalansējot formu un funkcionalitāti, BOCONCEPT jaunās sezonas mājas ofisa mēbeles būs pielāgotas Jūsu nodarbošanās veidam, iedvesmos produktīvam darbam un iederēsies jebkurā telpā.

KINGSTON rakstāmgalds

KINGSTON

KINGSTON galds ir nepārspējams funkcionalitātes ziņā. Ziemeļnieciskā ekspresija KINGSTON dizainā ļauj tam iederēties jebkurā interjerā, turklāt rūpīgi pārdomātā atvilktne ļauj ērti uzglabāt savas ikdienas darba lietas.

Iepazsīti KINGSTON.

ASTI rakstāmgalds

ASTI

Viegls, tīru līniju siluets – ASTI galds iederēsies Jūsu mājas ofisā. Tas veidots no koka un metāla detaļām, ar izturīgu rāmi. ASTI vienlaikus rada atvērtu, bet personisku mājas ofisa telpu.

Iepazīsti ASTI.

KRĒSLI MĀJAS DARBISTABAI

Produktīvam darbam komfortabli apstākļi ir vitāli nepieciešami, un ērts krēsls ir viens no būtiskākajiem elementiem jebkurā darba telpā. BOCONCEPT jaunās sezonas darbistabas krēsli – HAMILTON un ADELAIDE vienlaikus neizjauks mājīgo noskaņu un palīdzēs fokusēties darbam.

Ieskaties.

MATERIĀLI

BOCONCEPT nemainīga pārliecība ir – dzīvesvietai vienmēr ir jārada māju sajūta. Izceļot individualitāti, BOCONCEPT palīdz radīt savu unikālo mājas sajūtu un piedāvā iespēju izvēlēties mēbeļu izmērus, apdares materiālus, krāsas un citas detaļas praktiski ikvienai kolekcijas mēbelei.

Jaunajā Kolekcijā BOCONCEPT iepazīstina ar diviem jauniem materiāliem un trīs esošo materiālu krāsu variācijām.

NATURAL OAK

Koka finierējumu klāstā jaunpienācējs – Dabīgais Ozols. Pārklāts ar caurspīdīgu, izturīgu UV lakas slāni, tas rada siltu, aicinošu atmosfēru telpā.

AUCKLAND BOUCLÉ

Auckland Bouclé – biezs un strukturēts no dzijas cilpveidā austs audums, kas piešķir vēl pamatīgāku izskatu nekā BOCONCEPT “bestsellers” Lazio.

WELLINGTON

Wellington ir apdares materiāls, kas radīts no 100% augstākās kvalitātes Jaunzēlandes vilnas. Izcili mīksts, satīnam līdzīgs pieskāriens.

SKAGEN

Jaunajā Kolekcijā Skagen audumi pieejami arī jaunā, gaiši zaļā tonī. Moderns, bet vienlaikus elegants audums ar velvetam līdzīgu struktūru, kas rada nomierinošu efektu un izbalansē telpu.

TOMELILLA

Tomelilla audums ir maigs un ar vieglu spīduma efektu, bet vienlaikus arī ļoti izturīgs. Jaunums – viegli bēšīgs tonis, kas iederēsies gan klasiskā, gan mūsdienīgā interjerā.  

INTERJERA AKSESUĀRI

Arī BOCONCEPT mājas aksesuāros atspoguļas dāņu dizaina vērtības, kas nekad nezaudēs savu aktualitāti. BOCONCEPT aksesuāri būs kā odziņa jebkuras telpas interjera pabeigtības sajūtas radīšanai. Jaunajā sezonā aksesuāru klāstu papildina dekoratīvie spilveni, lina gultasveļa, rokām darināta keramika un izteiksmīgas faktūras paklāji.

Ieskaties.

Radās jautājumi?

Droši sazinies ar mums, vai vienkārši brauc ciemos un mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāko gan Tavai telpai, gan personībai.