Atpakaļ uz sākumu

Mikrotīkls

3. jūlijs 2019. gads

Jaunais “VEF kvartāls” ir atdzimis no jauna un to ikdienā apdzīvo “Mikrotīkls” ar aptuveni 300 darbiniekiem 3 stāvos. “Mikrotīkla” projekts ir viens no mūsu lielākajiem izaicinājumiem gan kā biroju projektētājiem, gan mēbeļu ražotājiem.

Ļoti tehniskais, ar niansēm bagātais un sarežģītais projekts no sākuma idejām līdz gatavam rezultātam kopā aizņēma aptuveni 9 mēnešus. Lai panāktu izcilu rezultātu, nācās izprast kopējo darba specifiku un iejusties darbinieku ikdienā.  Tas atspoguļojas arī pašās mēbelēs – gan izvēlētās kolekcijas, gan toņi pielāgoti “VEF” kopējai arhitektūrai, bet darba stacijas veidotas, lai darbiniekam radītu funcionālu vidi, kas palīdz paveikt viņa ikdienas uzdevumus. Piemēram, galdi – tie pilda konkrētu funkciju, bet, ja apskatām to kopumu, tie veido savu stāstu un īsteno savu mērķi.

Projektā redzamas īpaši pielāgotas galdu sērijas ALTIUS un KVADRO, darba krēsli NETS ar antistatisku auduma tapsējumu. UNI skapji un plauktu sistēmas, kā arī TANGRAM dīvāni uzgaidāmajās telpās.

Projektēja un iekārtoja: “Kates” dizainers Mārtiņš Rimša.

Logu noformējums: “Kates” dizainere Kristīne Vēja.

Uzzini vairāk šeit!