Atpakaļ uz sākumu

9 veidi, kā salikt visu pa plauktiņiem

17. marts 2017.gads

Sienām mūsu mājoklī jau sen piemīt alternatīvs pielietojums un tās spēj pildīt daudz radošākas funkcijas kā agrāk. Ikdienas lietu kārtībai ir liela nozīme – vienmēr būs lietas, ko vēlēsieties izcelt, redzēt ikdienā un parādīt viesiem, turpretim citām lietām labākā vieta būs aiz necaurspīdīgām veramām vai bīdāmām durvīm. Itālijā ražotā Sangiacomo Lampo plauktu sistēma sniedz vēl nepieredzētu daudzpusību, kas var mainīt veidu kā mēs uztveram un izmantojam savu dzīvojamo telpu.

1. Atvērtu plauktu kolāžas “Open”

Izmantojot dažāda platuma un dziļuma plauktu moduļus, veido atvērtu plauktu kolāžas.

2. Atvērti sānu elementi kā papildelements

Radi savai kompozīcijai jaunu dimensiju ar atvērtiem sānu plauktu nodalījumiem. Virziena maiņa papildinās telpas dotās iespējas.

3. “Alias” elementi un bīdamās durvis

“Alias” elementi ar atvērtiem plauktiem un bīdāmām durvīm ļauj veidot dažādas kompozīcijas un pārveidot telpu pēc noskaņojuma.

4. Uzspēlē “Tetris”

Tāpat kā slavenajā spēlē, ir lietas, kas ļoti labi sader kopā. “Tetris” atvērtie plauktu nodalījumi lieliski saspēlējas ar slēgtajiem plauktu moduļiem, veidojot radošus sienu ornamentus.

5. Pievieno papildus virsmas

Veido elegantas līnijas un formas, kas seko funkcijai! “Benches” 6cm biezās virsmas var kalpot kā efektīvs risinājums vienkāršu ikdienas funkciju veikšanai.

6. Paneļu sistēmas iespējas

Maini sienas reljefu, vienlaicīgi to pasargājot ar “Boiserie” plauktu paneļiem. “Boiserie” sienu paneļi ļauj piestiprināt pie sienas gan masīvus slēgta tipa plauktus, gan arī askētiskus un pavisam plānus metāla plauktiņus. Papildus ērtību sniedz iespēja aiz paneļa iebūvētajos kanālos noslēpt, piemēram, TV un audiosistēmu vadus.

7. Vitrīnas

Ikvienam mājās ir kāds dārgums vai lieta, kas nereti atgādina par kādu mums īpašu atmiņu vai piedzīvojumu. “Scrigno” stikla durvis ir labs risinājums, lai šīs dārgās lietas pasargātu, tajā pašā laikā ļautu tās redzēt ikdienā.

8. Īpaši risinājumi TV zonai

Sangiacomo ir padomājis arī par īpašiem risinājumiem, kas dod plašas ērtības TV zonas izmantošanai. Askētiski un vienlaikus prakstiski integrēti TV statīvi “Vision”, Vesa” un “Roto” atļauj TV rotāciju no 90° līdz pat 360°. Ir arī padomāts par akustikas risinājumiem – “Sound” iebūvētā akustikas sistēma būs piemērots risinājums skaņas kvalitātes cienītājiem.

9. Vienkāršu plauktu formas

“Shelves” plaukti ļauj ērti un viekārši izrotāt sienu ar dažādām krāsu un formu kombinācijām. “Shelves” dod iespēju izvēlēties  arī neregulāru formu plauktus.

Kates izvēlētais Itāļu zīmols “Sangiacomo” piedāvā plaša klāsta, augstas kvalitātes mēbeles par konkurētspējīgu cenu. Ražotājs būtisku uzmanību pievērš faktūrām, vienlaikus ieturot savus dizainus nevainojamā stilā. Ar “Sangiacomo” mēbelēm telpu var iekārtot kā mājīgi, tā radoši un klasiski.