Atpakaļ uz sākumu

Terases mēbeles

12. aprīlis 2019.gads

Ideāli piemērotas Latvijas vasarām!

Skaistas. Ērtas. Funkcionālas. Ūdensizturīgas.

Pasūtījuma piegādes periods: 4-6 nedēļas!

Ieskats piedāvātajās terases mēbelēs 

 

CANE-LINE

Dāņu ražotāja “Cane-Line” bagātīgā terašu mēbeļu un aksesuāru kolekcija ir īpaši piemērota Ziemeļeiropas vasarām – tajā apvienojas komforts, inovācijas un funkcionalitāte, lai jūsu dzīve būtu vienkāršāka. Mēbeles var savstarpēji kombinēt, un tās ir piemērotas jebkuriem laikapstākļiem, jo ražošanā izmantotas inovatīvas tehnoloģijas, kas nodrošina arī vieglu mēbeļu kopšanu.

  • “QuickDryFoam®” ir īpašs “Cane-Line” patentēts polsterējuma materiāls – putu pildījums, kas nodrošina maksimālu ūdens drenāžu un gaisa cirkulāciju. Līdz ar to mīkstās mēbeles pēc spēcīgām lietus gāzēm izžūst divu stundu laikā, uz tām nepaliek traipi, jo mēbeļu audumu var ērti nomazgāt. Mīkstās mēbeles būs aizsargātas pret pelējumu, jo šķidrums neuzkrājas polsterējumā.
  • Augstas kvalitātes audumi ir UV noturīgi un saulē neizbalē. Vieglo kopšanu nodrošina īpaši atlasīti materiāli – izturīgi un vienkārši tīrāmi.
  • Visiem izstrādājumiem raksturīgs stingrs korpuss.
  • Visi produkti no “Cane-Line Weave®” ir roku darbs. Piemēram, mēbeļu pinuma materiāls “Cane-Line Rope” ir izgatavots no ar rokām sapīta polipropilēna (PP), tas neizbalē un ir ātri žūstošs. Materiālam ir mīksta virsma, vienlaikus tas ir izturīgs un ērts balsts kā sēdēšanai, tā mugurai.

Kolekcijas katalogs apskatāms šeit.

Zemāk ieskats “Cane-Line” terašu mēbeļu kolekcijā 2019.

 

BOCONCEPT

Dāņu mēbeļu ražotāja “BoConcept” interpretācijā robežas starp iekštelpām un apkārtējo vidi saplūst. Mēbeles tiek izgatavotas no rūpīgi izvēlētiem materiāliem, apstrādātas ar ūdensizturīgu aizsargkārtu, kas atvieglo to kopšanu, un piemērotas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem. Tādējādi akcentējot ne tikai vizuālo estētiku, bet arī izturību.

Turklāt ražotāja veidoto kolekciju elementus var savstarpēji kombinēt, lai iegūtu jums vēlamo rezultātu – ēdamgaldi un krēsli, kafijas galdiņi un atpūtas krēsli, kā arī ātri žūstoši modulējami dīvāni.

Savukārt pēc vasaras sezonas “BoConcept” funkcionālās un skandināvu stilā ieturētās mēbeles no terases vai dārza itin lieliski varēs pārvietot uz verandu, ziemas dārzu vai mājokļa iekštelpām.