Projektu kategorija: Birojs

Brīdis mierā un klusumā – no sapņa līdz realitātei!

Kā tas ir – strādāt netraucēti klusumā un mierā, darba dienas vidū, vairāk nekā 100 darbinieku apdzīvotā atvērtā tipa birojā…? Uz šo jautājumu droši var meklēt atbildes TET birojā, jo esam iekļāvuši viņu pārdomātajā biroja interjerā 8 vienvietīgas un 4 divvietīgas O-telpas.
Apsveicam klientu un lai labi kalpo!

Uzzini vairāk konsultējoties pie mūsu konsultantiem.
Projekta autors Edgars Jesikens.

Ieejas zona

“Mārupes siltumnīcas” ir zaļi domājošs uzņēmums un tikpat zaļi ir Mārupes gurķi un viņu zīmola identitāte.

KATES dizaineris Edgars Jesikens uzņēmās iniciatīvu piemērotas ieejas zonas izveidošanā telpā, kura pēc savas būtības atstāj maz vietas radošumam.

Adrona birojs

Biroja iekārtošana ir mūsu spēks un mums ir prieks, ka varam dalīties ar šo projektu. Mēs, KATE, vēlamies paslavēt klientu par drosmīgu un, mūsuprāt, izcilu materiālu izvēli. Pievienojot augstas kvalitātes detaļas un šķietamus sīkumus, tas biroju un sajūtas ap to paceļ nākamajā līmenī.

Konferenču telpa ”Šokolāde”

“Laimas” šokolādes muzeja konferenču telpa “Šokolāde”.
Krāsu gamma ieturēta šokolādes toņos, lai saglabātu telpas vēsturisko auru. Agrāk tajā atradās uzņēmuma “Laima” laboratorija, kurā tapa jauni produkti un tika izstrādātas jaunas konfekšu receptes.

Klusums ikvienam

Lai arī konkrētā uzņēmuma vadlīnijas neatļauj izpaust savu nosaukumu esam lepni, ka šajā birojā mūsu O-telpas ir ļoti pieprasītas. Par spīti birojā jau esošajām tehniski iebūvētajām nelielajām sapulču telpām, darbinieki dod priekšroku mūsu radītajam risinājumam, tāpēc projekta fotografēšana bija mazliet, bet patīkama iemesla dēļ apgrūtināta.

Unicredit klusuma kabīnes

Ienāc, aizver durvis, izbaudi mieru un klusumu…

Tieši tik vienkārši tas ir, neatkarīgi no tā vai klusumu vajag, lai sakoncentrētu domas, netraucēti parunātu pa telefonu, vai, lai apsēstos uz kādu kopīgu sarunu ar kolēģiem un sadarbības partneriem. Ne velti vairāku klientu birojos “O-telpas” kļūst par pieprasītākajiem biroja kvadrātmetriem.

ALD automotive

“ALD automotive” birojā O-telpa kalpo kā patvērums no ikdienas darba dunas trokšņiem, kurus pastiprina visapkārt esošās stikla plaknes. Nepieciešams miers? Ienāc, aizver durvis un izbaudi klusumu.

Anti aging institute

Komentē interjera dizainere Madara Lure:

“Eleganta vienkāršība un vides harmonija.
Interjers veidots 19.gs. beigu ēkā, kura atjaunota par mūsdienu dzīves stilam atbilstošu veselības centru, ar uzsvaru uz organisma atjaunošanu, veselības saglabāšanu un skaistu, harmonisku cilvēka ārējo veidolu un iekšējo sajūtu.
Veselības centra funkcija un tēls atspoguļots arī interjera risinājumos, toņu gammā, izvēlētās mēbelēs un aksesuāros.
Mierīga, harmoniska, vienkāršām detaļām bagāta vide, kurā ienākot, cilvēks kļūst par galveno akcentu. Klusinātas gaismas, spoguļi, stiklotas plaknes, virsgaismas nojauc telpu robežas un dimensijas, radot atvērtas vides sajūtu, bet kur tas nepieciešams, norobežojot un saglabājot privātumu. Telpu apdares motīvi vietām rada atsauci uz veselības centra ēkas vēsturi, bet izvēlētie apdares materiāli, mēbēļu risinājumi un detaļas pārliecinoši veido mūsdienīgu, funkcijai atbilstošu vidi.”

Kates projektu vadītāja: Ilze Magone

Projekts tapis sadarbībā ar interjera dizaineri Madaru Luri no ARTEMI

“Kates” stends izstādē “Design Isle 2019”

“Kate” piedalījās izstādē “Design Isle 2019”, kas norisinājās no 18. līdz 20. oktobrim BT 1 izstāžu centrā Ķīpsalā.
Mūsu stendā varēja iepazīties gan ar biroja un mājas mēbeļu aktualitātēm, gan klātienē izpētīt akustisko aizkaru risinājumu.