Atpakaļ uz sākumu

No Dānijas – pasaulei. Piesakies BoConcept katalogam 2019!

6. septembris 2018.gads

Saņemt katalogu pa pastu

Jūsu sniegtā informācija tiks izmantota tikai kataloga izsūtīšanai.

Jaunais 2019.gada “BoConcept” katalogs ir klāt!

Viens no septembra gaidītākajiem notikumiem – leģendārā dāņu urbānā dizaina mēbeļu zīmola “BoConcept” jaunais katalogs ir klāt! Šogad vēl drosmīgāks, spilgtāks un iedvesmojošāks!

“BoConcept” tic, ka mājas caurauž mūsu personība un tajā esošie elementi vēsta katra personīgo dzīves pieredzi. “BoConcept” jau vairāk nekā 60 gadus ir palīdzējis cilvēkiem veidot māju sajūtu. Šis gads ir īpašs – šoreiz zīmols piedāvā veidot katra māju stāstu, meklējot iedvesmu “BoConcept” dzimtenē – Dānijā, iepazīstot tās kultūru, dizainerus un viņu unikālo telpu, toņu, materiālu un interjera izjūtu.

“BoConcept” jaunajā katalogā – vairāk nekā 160 lappusēs – jūs varēsiet iepazīt gan zīmola eleganto un tajā pašā laikā funkcionālo mēbeļu autorus, gan to, kā tapušas unikālas un pat ikoniskas mēbeles. Līdzās šiem stāstiem atradīsiet arī jaunās mēbeļu kolekcijas, kas perfekti demonstrē zīmola filozofiju – skaistas līnijas, minimālisms un ideālas proporcijas. Un nekā lieka.

Šā gada toņu noskaņa ir tīri un tajā pašā laikā dziļi un piesātināti dabīgie toņi un to saspēle – tā ir “BoConcept” atbilde nemierīgajai un allaž steidzīgajai pasaulei. Šķiet, ka zīmols tā vien aicina, kā atgriezties pie savām saknēm, pirmsākumiem, tā radot vietu, kur mīt mājīgums un kur ikviens var atjaunoties.

Katra jaunā kataloga detaļa un dizaina elements, katrs tonis ir izvēlēts, lai tā lasītāji varētu iedvesmoties savai māju sajūtai. No mūsu mājām – jūsējām! No Dānijas – pasaulei!

Ieskats BoConcept jaunajā kolekcijā 2019!