Atpakaļ uz sākumu

“BoConcept” dīvānam “Indivi” 20 gadu jubileja!

8. jūnijs 2019. gads

Dīvāna radītājs – dāņu dizainers Anders Nørgaard, “Indivi” raksturo kā “savu bērniņu” un tam ir pamatots iemesls. “Indivi” ir pirmais un visilgāk “BoConcept” kolekcijā iekļautais dīvāna modelis. Kopš “Indivi” prezentēšanas, tas nemainīgi bijis starp “BoConcept” top 2 pārdotākajiem dīvāniem.

Dizainera ticība “Indivi” dīvāna ilgmūžībai balstās tā bagātīgajā moduļu klāstā un tīrajās dizaina līnijās.

“Cilvēkiem tīk “Indivi” minimālisms, kuru, ikdienā lietojot, var saglabāt savā vienkāršībā vai arī piešķirt vairāk personības, spēlējoties ar aksesuāriem – dekoratīviem spilveniem vai plediem. “Indivi” ir daudzpusīgs. Tas vienlīdz labi izskatās gan ietērpts vienkāršākā audumā, gan reprezentablā, izsmalcinātā augstākās kvalitātes ādā. Plašais dīvāna moduļu, kāju dizaina un roku balstu klāsts sniedz izvēles brīvību. Tas ir nemainīgs dāņu minimālisms,” saka A. Nørgaard.

Viens izmērs neder visiem

“Indivi” pieejams dažādos izmēros – no kompaktiem 2-vietīgiem moduļiem līdz ietilpīgām stūra dīvāna konfigurācijām. Kopš dīvāna prezentēšanas brīža “BoConcept” ciešā sadarbībā ar Anders Nørgaard nemitīgi attīstījuši “Indivi”, piedāvājumā iekļaujot dīvānu-gultu, pieskaņotus pufus ar paslēptām mantu kastēm, atpūtas moduļus, un citus papildinājumus.

“Indivi” attīstība turpinās vēl joprojām un šī gada septembrī 2020. gada kolekcijas ietvaros tiks prezentēti jauni smalkā dizainā ieturēti roku balsti. Šis jauninājums vizuāli paspilgtina mierīgo, viegli liekto dīvāna profilu un uztur Indivi raksturīgo minimālismu.

“Indivi” pieejams vairāk kā simts īpaši izmeklētos greznos audumos un ādās.