Atpakaļ uz sākumu

Ja ratus taisa ziemā, tad terases mēbeles iegādājas pavasarī!

9. aprīlis 2018.gads

No 9. līdz 21.aprīlim noteiktām terases mēbeļu un audumu preču grupām – 15%!

Elegantas un drosmīgas terases mēbeles – ideāli piemērotas Latvijas vasarām!

Pasūtījuma piegādes periods: 4-6 nedēļas!

 

Piedāvājums attiecas uz: 

CANE-LINE

Elegants dizains, pārdomāta funkcionalitāte, augstas kvalitātes audumi un inovatīvi materiāli, tostarp polsterējums, padara dāņu zīmola “Cane-Line” terases mēbeles un aksesuārus īpaši piemērotas Ziemeļeiropas vasarām. Visas polsterētās “Cane-Line” mēbeles bez raizēm vasarā var atstāt zem klajas debess. Domājot par lietotāja ērtību, “Cane-Line” ir radījis vairākus materiālus, kas padara šā zīmola terases mēbeles neatkārtojamas dizainā un viegli kopjamas.

Piedāvājums attiecas uz: 

 

EMU

EMU – itāļu terašu un dārza mēbeļu ražotājs jau vairāk nekā 65 gadu garumā ir pierādījis, ka var apvienot visu – bagātīgas tradīcijas, cieņu pret apkārtējo vidi, dzīves baudīšanu un inovatīvas tehnoloģijas ar dizainu, kopā radot atturīgu un neaizmirstamu skaistumu.

EMU izceļas ar radošu pieeju mēbeļu materiālu izvelē un kombinēšanā, kas īpaši piemēroti mainīgajiem laikapstākļiem. To visu atsvaidzina dzīvīgu toņu izvēle.

Piedāvājums attiecas uz: 

 

BOCONCEPT

Dāņu mēbeļu ražotāja “BoConept” interpretācijā robežas starp iekštelpām un apkārtējo vidi saplūst. Tādēļ, noslēdzoties vasaras sezonai, mēbeles no terases vai dārza itin lieliski varēs pārvietot uz iekštelpām.

Mēbelēm raksturīgs skandināvu dizains, funkcionalitāte un kvalitāte. Tās ir izgatavotas no rūpīgi atlasītiem materiāliem, apstrādātas ar ūdensizturīgu aizsargkārtu, kas atvieglo to kopšanu un piemērotas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem. Kolekciju elementus var savstarpēji kombinēt, lai iegūtu vēlamo rezultātu.

Piedāvājums attiecas uz: 

 

CREATION BAUMANN

Domājot par inovatīvo Šveices tekstila ražotāju “Creation Baumann”, mēs varētu sacīt – ar izciliem un pareiziem tekstila risinājumiem jebkuri laikapstākļi ir labi. “Creation Baumann” ir radījis īpašus audumus, kas paredzēti terasēm un ziemas dārziem un kurus var izmantot gan kā aizkarus, gan kā terases mēbeļu audumus. Trijos vārdos – dzīvei brīvā dabā.

Piedāvājums attiecas uz: 

Viss akcijas mēbeļu piedāvājums šeit