Atpakaļ uz sākumu

Baudi vasaru skaistās terases mēbelēs

16. aprīlis 2017.gads

Dienu spozme un zvaigžņotas naktis. Dūmakaini rīti, saulainas pēcpusdienas, silti vakari. Jo īsāka vasara, jo vairāk to gribas izbaudīt un turklāt skaistās mēbelēs!

Gatavojoties siltā gadalaika sezonai Latvijā, mēbeļu salons “Kate” aicina iepazīt un līdz aprīļa beigām iegādāties izdevīgāk BoConcept, Cane-Line un EMU zīmola terases un dārza mēbeles.

Laužam stereotipus – skaistums iet roku rokā ar komfortu

Ekskluzīvais Dānijas zīmols “Cane-Line” radījis mēbeles, domājot par Ziemeļeiropas vasaras specifiku, sniedzot maksimālu lietošanas komfortu un mazinot tām nepieciešamo kopšanu.

Latvijas laikapstākļi mēdz būt ļoti mainīgi – sauli mēdz nomainīt lietus un otrādi. Ne velti “Cane‑Line” mēbelēs izmantots tāds polsterējums, kā arī audums, kurš žūst ļoti ātri. Savukārt, materiālos izmantotās mikrošķiedras novērš pelējuma vai baktēriju rašanās riskus.

Vairāk nekā terases mēbeles – vasaras mūžīgie svētki

BoConcept urbānā modernisma elpa – eleganti askētisks dizains un nepārspēta funkcionalitāte – iederēsies ne tikai plašās terasēs, mājīgos balkonos vai patio, bet vēlāk, aukstajā gadalaikā, arī iekštelpās – verandā, ziemas dārzā vai citās dzīvojamās telpās.

Līdzīgi ar Itālijas zīmola EMU ražotajām āra un terases mēbelēm un aksesuāriem. Tās raksturo vieglums, inovatīvi materiālu risinājumi, plūdenas un izsmalcinātas līnijas un līdzsvars itin visā.

Cane-Line

BoConcept

EMU

Funkcionalitāte un elegance vienuviet

Šos trīs Kate izvēlētos zīmolus apvieno kopēja noskaņa – elegance un plašās iespējas atrast tādus interjera risinājumus, kas būs piemēroti teju ikviena vajadzībām un ieradumiem. Noskaņas vakari divatā vai draugu lokā, ģimenes brokastis vai pusdienas, laiska sauļošanās vai grāmatas baudīšana.

Vienlaikus mēbeļu urbānais stils ļauj tās salāgot ar dažādām vidēm – kā pilsētā, tā ārpus tās.

Iedvesmojies vasarai!