Atpakaļ uz sākumu

Laipni lūgti uz klāja!

1. oktobris 2017.gads

Esat domājuši par biroja atsvaidzināšanu ar orģinālām, bet joprojām funkcionālām dizaina mēbelēm? Noteikti pievērsiet uzmanību jaunumam KATES klāstā – vācu firmas BORDBAR „lidmašīnu stila“ mēbelēm.

Prestižās dizaina balvas “Red dot” ieguvēja BORDBAR ideja sakņojas vēlmē piešķirt jaunu elpu aviācijas industrijā izmantotām mēbelēm. Uzņēmuma darbība aizsākās 2006.gadā ar dažu lidmašīnās lietotu apkalpošanas ratiņu restaurāciju. Izrādās, klienti šos atdzimušos ratiņus, kurus citkārt nodotu pārstrādei, uztvēra ar sajūsmu. Piecos gados BORBAR un tā dizaini kļuva par starptautiski atzītu uzņēmumu. “Red Dot” apliecina kvalitāti, savukārt 30 gadu garantija – par izmantoto materiālu ilgmūžību un perfekto tehnisko izpildījumu.

“Raw and Skykissed” – tā nodēvēta atjaunoto ratiņu kolekcija. Katra mēbele ir unikāla, pieredzes bagāta ceļotāja. Ilgie gadi, kas pavadīti debesīs, atstājuši savas zīmes – buktes un skrāpējumus, katrai ir savs stāsts, kas to padara ne tikai par dizaina priekšmetu, bet arī par dzīvesstila apliecinājumu. Laikam ritot restaurētās mēbeles papildinātas ar jauniem izstrādājumiem, lai paplašinātu dizaina un funkcionalitātes iespējas. Svarīgi, ka jauno mēbeļu ražošanā izmantoti tikai aviācijas vajadzībām sertificēti materiāli.

Mēbeļu noformējumu raksturo atsauces uz avioindustrijai un ceļošanai veltītām tēmām. “Lufthansa”, “PanAm”, “Swiss Airlines”, lielāko lidostu nosaukumi, kontinentu kartes, pilsētu vārdi – tas viss ir BORDBAR izmantotā dizaina simbolika.

BORDBAR piedāvā “Trolley”, “Box”, “Cube” un “Outline” kolekcijas ar iespēju izvēlēties pircēja vēlmēm atbilstošus aksesuārus.

Trolley augstie rati (jeb skapis) uz ritenīšiem – gan jauni, gan restaurēti. Izmantojot piedāvātos aksesuārus, ratus var veidot kā kancelejas skapi, ledusskapi vai virtuves skapīti. Uz skapja virsmas pēc vēlēšanās var novietot koka griežamo dēli vai mini futbola spēli, vai teju jebko citu, ko vēlaties un iztēlojaties.

Box atvilktņu bloks uz ritenīšiem pieejams dažādās krāsās un aprīkojams ar dažāda veida atvilktnēm un failu rāmjiem.

Cube pie sienas stiprināms plaukts arī ir aprīkojams ar atvilktnēm vai izmantojams kā pastkastīte. Skapja apakšā var pievienot speciālu āķi virsdrēbju karināšanai.

BORDBAR mēbeles apskatāmas un izmēģināmas KATES salonā Čiekurkalna 1. līnijā 6. Gaidīsim ciemos!