Atpakaļ uz sākumu

Jaunā BoConcept kolekcija ir klāt!
Piesakies katalogam!

15. septembris 2017.gads

Saņemt katalogu pa pastu

Šajā septembrī mēs svinam 65 gadus lieliska dizaina, ērtākas dzīves un pasaulē atzītā dāņu urbāno mēbeļu zīmola “BoConcept” 65 gadu jubileju. Par godu šim notikumam mums ir lieliska ziņa.

Ir iznācis jaunais “BoConcept” dizaina katalogs. Tajā atradīsi mūsdienīgo dzīves garšu un siluetus, kā arī jaunas formas, tekstilu un toņus, šarmu un eleganci.

Vairāk nekā 160 lappusēs varēsi iepazīt jaunākās tendences, iedvesmoties inovatīviem un svaigiem interjera risinājumiem un pārvērst māju mājoklī, kurā vēlaties atgriezties atkal un atkal. Kā atzīst paši zīmola dizaineri, tad šā gada kataloga piedāvājums ir radīts pārmaiņām un eksperimentiem, turklāt ar pārliecību par nevainojamu rezultātu, jo galu galā tas ir viens no “BoConcept” vadmotīviem – radīt viegli kombinējumus interjera priekšmetus, lai katra vide iegūtu neatkārtojamus vaibstus.

Viens no kataloga centrālajiem jaunumiem ir paplašinātā “Adelaide” kolekcija. Savulaik tā aizsākās ar vienu no “BoConcept” atpazīstamākajiem dizaina elementiem – “Adelaide” ēdamistabas krēslu. Tā plūdenās līnijas tagad atspoguļojas arī pārējā kolekcijā, kuras kopējo dizainu raksturo graciozitāte, klusināta pārliecinātība un vizuāli uzrunājošas formas. Paplašinātās “Adelaide” kolekcijas pamatā ir “BoConcept” zīmola stūrakmeņi – kvalitāte, komforts un iespēja pielāgot to individuālām vajadzībām. Jaunās kolekcijas autors Henriks Pedersens to veidojis tā, lai aptvertu mājokli pilnībā vai arī tās elementus varētu izmantot atsevišķi, lai izceltu individuālo eleganci, telpu un stilu.