Atpakaļ uz sākumu

“Activity based workspace” Tieto

4. septembris 2017.gads

Ir reizes, kad komandas darbs vislabāk paveicams brīvākā atmosfērā, bet citreiz tieši otrādi – mums ir nepieciešams miers un klusums, lai varam pilnībā koncentrēties.

Rūpēs par darbinieku kustīgumu un aktivitāti esam iekārtojuši darba telpas, kas balstītas uz “Activity based working” modeli.  Katru dienu atkarībā no veicamā darba specifikas un garastāvokļa ir iespēja izvēlēties darboties 4 dažāda koncepta zonās – komunikācijas, sadarbības, koncentrēšanās vai relaksācijas zonā. Tāpēc darbiniekiem tiek dota pilnīga brīvība un nav noteikta individuāla un “piesieta” darba vieta.

Mūsdienu ofisā darbs pārsvarā notiek, darbojoties ar datoru, tāpēc ieklausīties savā ķermenī un brīvi ļaut tam kustēties ir ļoti svarīgs priekšnosacījums, lai ķermenis labi justos, galva būtu vienmēr modra un darbi ietu no rokas.

Biroja iekārtojumā pārsvarā dominē dažādu formu Altius pro augstumā regulējami galdi, kas ir komplektēti kopā ar akustiskajām starpsienām kā arī ar NETS krēsliem. Sadarbības zonā gan galdi, gan krēsli ir uz riteņiem, turklāt Slim galdiem ir nolokāmas darba virsmas. Tādā veidā esam panākuši plašas telpas izmantošanas iespējas, ļaujot variēt iekārtojumu, atkarībā no veicamā uzdevuma specifikas.

Kā īpašu elementu esam izstrādājuši iekarināmo akustisko paneļu sistēmu “Mākonis”. Tā darbojas ne tikai kā skaņas slāpētājs un glīts interjera elements bet arī kā pilnvērtīgs gaismas avots. Uzmanības vērts ir arī multimediju organizācijas sistēma pārrunu telpās. Tās pamatā ir sienas skapis, kurš apslēpj un sakārto dažādos pieslēguma vadus kā arī organiski sapludina to ar pārrunu galdu.

Projektu iekārtoja: Jānis Mežulis